Lubicie polski dubbing w grach? Zobaczcie, kogo usłyszymy w Call of Duty: WWII

Poznaliśmy kolejne nazwisko z polskiej obsady gry.

Activision ogłasza, że Antoni Pawlicki wcieli się w Porucznika Josepha Turnera w oczekiwanej grze Call of Duty: WWII, która swoją premierę będzie miała w Polsce 3 listopada.

Joseph Turner to urodzony dowódca, który ma za sobą lata doświadczenia wojskowego i pełnego współczucia przywództwa, dzięki czemu jego ludzie mają większe szanse na przetrwanie. Pawlicki dołącza tym samym do poprzednio ujawnionego duetu aktorskiego, Józefa Pawłowskiego w roli Ronalda „Reda” Danielsa – głównego bohatera, oraz Marcela Sabata jako Roberta Zussmana – najlepszego przyjaciela Reda i oddanego żołnierza o wielkiej woli walki.

Antoni Pawlicki wkracza do gry.

Call of Duty: WWII to długo wyczekiwany powrót do największej wojny w historii i świata w obliczu jarzma tyranii. Gracze zostaną pochłonięci przez walkę w trzech obszernych trybach: Kampanii, Rozgrywkach wieloosobowych oraz Nazi Zombies. Tryb fabularny przenosi grających na europejski front, gdzie w zupełnie nowej opowieści poznają ważne miejsca z czasów II wojny światowej.

Najnowsza część Call of Duty skupia się na grupie ludzi, którzy muszą stanąć twarzą w twarz z największymi aktami terroru oraz przejawami ludzkiej tyranii. Braterstwo, które odgrywamy, jest czymś wyjątkowym, co trudno jest udawać w ogarniętym wojną otoczeniu – powiedział Antoni Pawlicki, znany ze swoich ról w serialu Czas honoru oraz filmie Big Love. – Wspaniale jest być zaangażowanym w taki projekt, ponieważ to interesujące aktorsko wyzwanie.

Call of Duty: WWII przenosi serię z powrotem do korzeni z filmowym rozmachem, oddając niezapomniany heroizm żołnierzy walczących razem w wojnie, która na zawsze zmieniła oblicze świata. Gracze wezmą udział w realistycznej, pełnej akcji kampanii która poprowadzi ich przez przerażający Europejski teatr wojny. Razem z alianckimi wojskami Wielkiej Brytanii, Francuskiego Ruchu Oporu, przemierzając plaże Normandii, walcząc o wolność Paryża aż do samych Niemiec, oddział musi stać ramię w ramię pomimo różnic charakteru, aby osiągnąć zwycięstwo. Kampania dla jednego gracza przyniesie nieupiększony autentyzm oraz intensywność walk na frontach II wojny światowej, oddając honory niezapomnianemu bohaterstwu tym, którzy rzeczywiście walczyli podczas tego konfliktu.

Multiplayer Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkami oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych.

Źródło: Activision

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.