Activision może zaskoczyć. Call Of Duty: WWII prawdopodobnie na jeszcze jedną konsolę!

Ciekawe, czy domysły i przecieki się sprawdzą.

Dotychczas jasne jest to, że Call Of Duty: WWII zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niewykluczone jednak, że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich platform docelowych dla nowej odsłony słynnej serii.

Może o tym świadczyć zdjęcie studia Beenox w serwisie Twitter, na którym zespół deweloperski prezentuje się w koszulkach z logo m.in. Call Of Duty: WWII w towarzystwie żołnierzy kanadyjskiej armii. To oczywiście nie wszystko. Serwis BadFive zauważył, że opcja połączenia konta Nintendo z witryną www.callofduty.com odżyła! Należy tutaj przypomnieć, że była ona nieaktywna od czasu premiery Call of Duty: Black Ops III, czyli części, która ominęła sprzęt od Big N. Na dodatek wspomniany serwis twierdzi, że tajemnicze źródło powiązane z Activision potwierdza, że będzie wersja Call Of Duty: WWII na… Nintendo Switch.

Możliwe zatem, że hybrydowa konsola otrzyma swój własny port nowej części CoD, który powstanie właśnie pod skrzydłami studia Beenox. Deweloper odpowiadał w przeszłości m.in. za przeniesienie Call of Duty: Black Ops III na PS3 i Xbox 360. Oby tym razem wyszło trochę lepiej i posiadacze Switch dostali pełnoprawny tytuł. W przypadku wspomnianego portu Black Ops III na last-geny, z gry wycięto całą kampanię fabularną…

Call of Duty

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.