Call of Duty: WWII – grę zobaczymy za kilkanaście godzin?

Możliwe, że nowe Call of Duty zostanie zaprezentowane szybciej niż się spodziewamy.

Na początek zaznaczamy, że to niepotwierdzone informacje, które przedstawił serwis Gamepur, powołując się na IGN oraz redaktora portalu Kotaku. Do rzeczy…

IGN napomknął, że podczas weekendu pojawią się jakieś fajne wieści. Jason Schreier z Kotaku skomentował wątek: Jaka coroczna seria strzelanin wojskowych jest zawsze ogłaszana podczas pierwszego lub drugiego weekendu playoffów NBA?

Następnie, już na Twitterze, napisał: Cóż, zaryzykowałbym, że zaczyna się na “C” i kończy na “all of Duty: WWII”.

Czyżby zatem Call of Duty: WWII zostało pokazane już za kilkanaście godzin? Jak podkreśla Gamepur, Jason Schreier nie raz podawał informacje, które następnie sie potwierdzały. Zobaczymy, czy trafi również tym razem!

Call of Duty: WWII – data premiery na plakacie reklamowym. Bez zaskoczenia

Activision wciąż nie ujawnia szczegółów na temat gry, a w sieci lądują kolejne przecieki. Pierwszy z nich, który pojawił się pod koniec marca, przyniósł ze sobą grafiki przedstawiające okładkę oraz steelbook. To wtedy dowiedzieliśmy się również, że pełny tytuł nowej odsłony brzmi Call of Duty: WWII. Informacja została później potwierdzona przez brytyjskiego Eurogamera, który powoływał się na własne źródła.

Teraz otrzymujemy kolejny przeciek – plakat reklamowy, opublikowany w serwisie Twitter. Jakość zdjęcia jest fatalna, lecz można na nim dostrzec datę premiery Call of Duty: WWII. Gra ma zadebiutować na rynku 3 listopada, czyli bez zaskoczenia, ponieważ większość odsłon Call of Duty lądowała u graczy właśnie na początku wspomnianego miesiąca.

W prawym górnym rogu plakatu widzimy logo PlayStation, co może wskazywać, że posiadacze konsoli od Sony dostaną wcześniejszy dostęp do DLC, które pojawią się po premierze.

Call of Duty: WWII – data premiery 3 listopada.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.