Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty Warzone potwierdzone. Darmowe battle royale startuje jutro

Activision potwierdziło premierę darmowej wersji Call of Duty Warzone. Na jednej arenie do walki stanie aż 150 graczy.

Już od 10 marca posiadacze PC, PS4 oraz XOne będą mogli pobrać za darmo grę Call of Duty Warzone (posiadacze Modern Warfare mają otrzymać dostęp kilka godzin wcześniej). To bazująca na najnowszej części Call of Duty: Modern Warfare produkcja typu battle royale. Rozgrywkę wygrywa ten, który jako ostatni zostanie na polu walki, gdzie arena pomniejsza się wraz z upływem czasu (w tym przypadku chodzi o rozchodzący się gaz).

Call of Duty Warzone

Na jednym serwerze zagra aż 150 osób, które stoczą bój w wielkiej metropolii o nazwie Verdansk. Całość podzielona jest na strefy i jak zapowiada producent, ma aż 300 unikatowych miejsc. Do przemieszczania się po świecie posłużą graczom samochody terenowe, ciężarówki, quady a nawet helikopter.

Do dyspozycji użytkowników Activision oddaje dwa tryby gry. W pierwszym wygrywa ten, który ostatni zostanie przy życiu na mapie. Natomiast jeśli postać gracza zginie, to wcale nie kończy to jego rozgrywki. Trafia on do gułagów, gdzie musi się zmierzyć z drugim jeńcem w pojedynku. Tylko wygrany tego starcia będzie mógł wrócić na mapę.

Drugi tryb to Grabież, w którym trzeba zebrać jak najwięcej pieniędzy eksplorując mapę, czy grabiąc przeciwników. Co ciekawe, na graczy czekają też specjalna zadania.

Gracze, którzy dopiero zaczynają przygodę z Call of Duty, mogą przejść do trybu treningowego, w którym mogą nauczyć się podstawowej mechaniki i doskonalić swoje umiejętności, zanim przejdą do pełnych internetowych rozgrywek w trybie battle royale.

Interesujące jest to, że gra w przypadku PS4 i XOne nie wymaga abonamentu, aby w nią zagrać. Co więcej, możliwy jest cross-play, czyli w starciach mogą uczestniczyć gracze wszystkich platform na jednym serwerze.

Dziś udostępniony został także zwiastun produkcji. W sieci pojawiły się też materiały z rozgrywki, które prezentujemy poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się