Call of Duty: Warzone z nowym rekordem popularności. Ponad 30 milionów graczy!

Darmowe battle royale od twórców CoD-a staje się powoli niekwestionowanym królem kwarantanny. Na początku weekendu na oficjalnym koncie produkcji na Twitterze twórcy poinformowali, że liczba osób grających w Warzone przekroczyła już 30 milionów.

Nowe battle royale autorów Call of Duty bije kolejne rekordy popularności. Przez pierwsze 24 godziny od premiery grę wypróbowało ponad sześć milionów chętnych. Na początku ubiegłego weekendu, po niespełna 10 dniach od debiutu, twórcy dali znać na Twitterze, że do rozgrywki włączyło się już ponad 30 milionów użytkowników.

Przy okazji warto też wspomnieć o planach twórców, którzy chcą zwiększyć maksymalną liczbę uczestników potyczek w Warzone do 200. Obecnie trwają testy meczy z większą liczbą graczy, o czym piszemy w tym miejscu.

Call of Duty: Warzone zadebiutowało 10 marca 2020. Gra przenosi nas do Werdańska, gdzie jako jeden z 150 żołnierzy walczymy o przetrwanie naszej niewielkiej drużyny. Battle royale oferuje crossplay i umożliwia przenoszenie osiągnięć i przedmiotów z Modern Warfare, co działa także w drugą stronę.

Aby wskoczyć do świata Warzone, nie musimy mieć COD-a – darmowe battle royale jest dostępne jako odrębna całość. Co zrobić, by zagrać w tytuł na konkretnej platformie, poczytacie tutaj.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: