Call of Duty: Warzone oficjalnie zmierza na kolejne platformy

Call of Duty : Warzone - grafika
Mobile

Fani Call of Duty: Warzone nie mają czasu na nudę. Niedawno potwierdzono, że powstaje kontynuacja gry, a teraz zapowiedziano jej dodatkową wersję.

Ujawniono, że powstaje Warzone w wersji na urządzenia mobilne. Ogłoszenie Activision wskazuje, że nie będzie to zwykły port, a całkiem nowa gra przygotowana specjalnie dla smartfonów i tabletów.

Tworzymy zupełnie nowe, mobilne doświadczenie AAA, które przyniesie graczom w podróży porywającą, płynną i zakrojoną na szeroką skalę akcję Call of Duty: Warzone. 
Dołącz do naszego rosnącego, wielokrotnie nagradzanego zespołu weteranów branży mobilnej, realizującego tę ambitną misję. Poszukujemy kolejnych najwyższej klasy operatorów we wszystkich aspektach tworzenia gier mobilnych. Ta wieloosobowa gra na dużą skalę jest tworzona natywnie dla urządzeń mobilnych przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która zapewni rozrywkę graczom na całym świecie przez wiele lat. 

– czytamy na stronie Call of Duty

Nie znamy jeszcze konkretów samej wersji na urządzenia mobilne. Możemy się jednak domyślić, że tytuł będzie dostępny na sprzętach z systemami Android i iOS.

Nad mobilną wersją Warzone pracuje kilka studiów, w tym Activision Shanghai, Solid State Studios, Beenox, Digital Legends i Demonware. Nie ujawniono daty ani przybliżonego terminu premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie