Zabił gracza granatem w Call of Duty: Warzone. Ale nie tak, jak myślicie

cod warzone
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z użytkowników Reddita nie mógł uwierzyć w to, że zabił przeciwnika za pomocą granatu w Call of Duty: Warzone. Sęk w tym, że nie dokonał tego za pomocą eksplozji, a… fizycznego uderzenia samym granatem.

Fani Call od Duty: Warzone na Reddicie czują się zaskoczeni dość rzadką formą zabójstwa. Choć dla wielu było to wiadome od dawna, wykorzystanie siły nośnej i ciężkości granatu może przyczynić się do dość poważnych uszkodzeń na ciele przeciwnika.

Rzadki sposób na zabójstwo w Call of Duty: Warzone

W Counter-Strike: Global Offensive tego typu osiągnięcie jest już w zasadzie memem. Szczególnie, gdy chcesz rzucić flasha przed siebie, ale trafiasz na kompana z procentem życia i po prostu go zabijasz. Tego typu forma zabójstwa zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. W końcu chodzi tutaj nie o wykorzystanie ładunku wybuchowego wewnątrz granatu, a jego gabaryt. Ta broń nie jest aż tak lekka – waga klasycznego M67 to 400 gramów. Dodajmy, że tylko około 150-200 gramów to ładunek wybuchowy. Reszta, jak się okazuje, to niemniej zabójcza, stalowa skorupa.

W przypadku CoD: Warzone wielu graczy nie wiedziało, że uderzenie kogoś granatem zadaje jeden punkt obrażeń. Na filmiku poniżej wyraźnie widzimy, że gracz najpierw ostrzelał swojego wroga, choć go nie zabił. Przeciwnik schował się na chwilkę w jednym z garaży, ale wybiegając trafił na lecący w jego kierunku granat.

„To chore, totalne pozbawienie szacunku przez przypadek” – twierdzą niektórzy użytkownicy Reddita. Inni zdają się znać ten sposób na zabójstwo wroga. Niektórzy przyznają wręcz, że sami tego dokonali, a innym ponoć udało się nawet wygrać w ten sposób cały mecz.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie