Call of Duty: Warzone – gracze zabijają się kamieniami, co ponoć jest niemożliwe [WIDEO]

Call of Duty: Warzone jest już oblegane przez ponad 15 mln graczy i nic dziwnego, że taka ogromna społeczność potrafi szybciutko odnaleźć słabostki oraz błędy produkcji. Zobaczcie, jak można wykorzystać zwykły kamień, by odebrać komuś życie.

Call of Duty: Warzone okazało się wielkim hitem, a obecna sytuacja (koronawirus i apele, by pozostawać w domu) tylko sprzyjają podbijaniu słupka z liczbą użytkowników, których jest już ponad 15 mln. Ci walczą zacięcie nie tylko na głównej mapie, lecz również w gułagu, gdzie gracz trafia po pierwszym zgonie.

Przypominamy, że w gułagu organizowane są pojedynki jeden na jednego, a zwycięzca wraca na główną mapę. Podczas gdy trwa taka potyczka o życie, pozostali zesłańcy mogą obserwować wszystko z balkonów i przy okazji ciskać w walczących kamieniami. Kamole dużej krzywdy nie robią i odbierają tylko jeden punkt życia, kiedy ktoś nim oberwie. Deweloperzy wprowadzili przy tym mechanizm, by kamień nie mógł odebrać punktu życia, kiedy mamy na koncie tylko jeden. Zatem kamień nie zabija… w teorii.

Jak się jednak okazuje, a potwierdzają to poniższe przykłady, trafienie kamieniem może pozbawić życia po bezpośrednim trafieniu, a co ciekawe, kamień może aktywować ponadto ładunek wybuchowy – wystarczy celnie rzucić.

Friend dies from getting a rock thrown at him and even has a kill cam to show that it was the rock thrower. from r/CODWarzone

Killed someone in the Gulag by throwing a rock at their claymore. from r/CODWarzone

Zapewne jest kwestią czasu, aż deweloper usunie ten błąd z Call of Duty: Warzone, choć trzeba przyznać, że nadaje on pojedynkowi 1 na 1 dodatkowego smaczku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: