Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Warzone w przecieku. Osobna gra battle royale za darmo?

W sieci pojawiła się grafika przedstawiająca Call of Duty: Warzone. Choć fotka została usunięta z Reddit, możemy ją znaleźć w innych miejscach.

Wygląda na to, że do Call of Duty zmierza tryb battle-royale nazwany Warzone. Wynika tak przynajmniej z grafiki, jaka została opublikowana na Reddit, lecz zaraz została usunięta przez administratorów łącznie z profilem osoby, która ją wrzuciła.

Zdjęcie zostało następnie potwierdzone (i przedstawione) jako prawdziwe m.in. na Twitterze przez profil TheGamingRevolution, lecz… stamtąd też zniknęło. Jak jednak wiadomo, co raz pojawiło się w sieci, tak łatwo się z niej nie wyplącze i poniżej zobaczycie omawianą grafikę. A na niej widzimy trzy grupki żołnierzy (każda po 3 osoby) oraz spadochroniarza na niebie. No i nazwa – Call of Duty: Warzone.

Call of Duty Warzone

Obecnie nic na temat Call of Duty: Warzone nie wiadomo, lecz już rozchodzą się spekulacje, że w Modern Warfare pojawi się tryb battle-royale. Drugą możliwością jest osobna gra, w którą moglibyśmy pocinać nie posiadając MW. Byłby to w sumie niegłupi pomysł, dzięki któremu do płatnego CoD przekonałoby się więcej osób. Samodzielny battle royale też generowałby sporo kasy z mikropłatności.

O tym, że battle royale w ogóle zmierza do CoD Modern Warfare, głośno zrobiło się dwa dni temu, kiedy to zobaczyliśmy zwiastun wprowadzający graczy do 2. sezonu strzelanki. Kończy się on sceną zrzutu żołnierzy z samolotu i już internety krzyczą, że tryb jest tuż tuż.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się