Aktualizacja Call of Duty: Warzone już jest. Poprawiono masę błędów i znerfiono karabiny snajperskie

Call of Duty Warzone - żołnierz z apteczką
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wczoraj twórcy Call of Duty: Warzone udostępnili kolejną aktualizację. Ta wprowadza szereg ważnych poprawek, w tym pozbywa się błędów, a także wpływa na balans rozgrywki. Jedną z decyzji podjętych przez deweloperów jest mocne osłabienie karabinów snajperskich.

Tzw. „snajperki” zostały znacząco znerfione. Obecnie te powalą przy pomocy jednego pocisku jedynie z odległości mniejszej niż 30 m. Z innych zmian broni warto wyszczególnić także to, że działanie granatów ogłuszających trwa teraz dwa razy krócej. Szczerze mówiąc, spodziewam się, że wielu graczom wymienione poprawki się nie spodobają.

Inaczej powinno być w kwestii usunięcia wielu błędów – od tych związanych z interfejsem i niepoprawnym wyświetlaniem placeholderów tekstu, przez ikony związane z audio w ustawieniach produkcji, przez problemy związane ze wsiadaniem i lotem śmigłowcem.

Warto także zwrócić uwagę na zmianę cen w sklepie, skąd można nabywać podczas meczy przedmioty. Ogólnie powinno być taniej w niektórych przypadkach. Powraca także Rebirth Iron Trials, co powinno przypaść do gustu fanom rozgrywki w mniejszym gronie graczy na mapie.

Oczywiście powyżej wypisane przeze mnie zmiany są tymi najbardziej rzucającymi się w oczy przy czytaniu patch notesów. Jeśli jesteście ciekawi pełnego spisu zmian z najnowszej aktualizacji Call of Duty: Warzone, zachęcam zajrzeć do listy opublikowanej przez twórców, którą znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie