Call of Duty: Vanguard - żołnierka z karabinem w dłoni - PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Call of Duty: Vanguard zapowiadają ważne aktualizacje

Deweloperzy pracujący nad Call of Duty: Vanguard udali się niedawno na przerwę świąteczną. Teraz przyszła pora na powrót do pracy i dalszy rozwój gry.

Sledgehammer Games wznowiło prace nad łatkami i nowościami. Studio dziękuje graczom za cierpliwość i zapowiada rychłe wprowadzenie kolejnych aktualizacji do gry.

Przerwa oficjalnie dobiegła końca i wiemy, że wszyscy cierpliwie czekaliście na aktualizacje. Cieszymy się, że możemy podzielić się kilkoma zmianami, które wkrótce pojawią się w Vanguard.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, kiedy pracowaliśmy za kulisami. Możecie spodziewać się częstszych aktualizacji, teraz, gdy wróciliśmy, a więcej pojawi się w tym tygodniu.

– informuje Sledgehammer Games na Twitterze

Ujawniono też, czym dokładnie zajmą się nadchodzące aktualizacje. Deweloperzy pracują nad między innymi wzmocnieniem snajperek, osłabieniem strzelb i zmianą niektórych perków związanych z ochroną przed ogniem. Dodatkowo wprowadzone zostaną zmiany mające ułatwić wykonanie wyzwań z panzerfaustem.

Nie ujawniono kiedy zostaną wprowadzone wspomniane zmiany. Należy się ich jednak spodziewać w najbliższych tygodniach lub może nawet dniach. Jeśli gracie w Call of Duty Vanguard, lepiej szykujcie już miejsce na swoich dyskach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się