Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Modern Warfare – zapowiedź poprzedzają tajemnicze zmiany w social mediach

Według nieoficjalnych wieści, Call of Duty: Modern Warfare zostanie zaprezentowane 30 maja, czyli w najbliższy czwartek. W mediach społecznościowych rozpoczęły się już przygotowywania do ujawnienia gry.

Serwis GamingIntel informuje, że kilka niezależnych źródeł potwierdziło, iż zapowiedź nowej odsłony serii Call of Duty – z podtytułem Modern Warfare – nastąpi 30 maja. Zdają się to potwierdzać ruchy, jakie Activision podejmuje w mediach społecznościowych.

Call of Duty: Modern Warfare – „Going Dark”

W ciągu kilkunastu ostatnich godzin zaobserwowano duże zamieszanie w mediach społecznościowych na oficjalnych kanałach Call of Duty. Na Instagramie, Twitterze oraz Facebooku pojawiły się tajemnicze komunikaty, które sugerują rychłą zapowiedź gry. Logo zostało całkowicie zmienione, a główny baner przeobraził się w czarne pole, na którym niedługo powinna zawisnąć grafika promująca nową część strzelanki.

Anglojęzyczne konto na Twitterze zostało również wzbogacone o opis „Going Dark”, co jest w rzeczywistości wojskowym określeniem nagłego przerwania komunikacji. Jak zauważył serwis GamingIntel, odmienne hasła pojawiły się na serwisach prowadzonych w innych językach, które można przetłumaczyć jako: „Cisza w eterze”, „Cisza nocna”, „Cisza radiowa”, „Zaczynamy”, „Przygotuj się na operację infiltracji” oraz „Cisza w radiu”. Wszystko to może oznaczać, że Call of Duty: Modern Warfare będzie kłaść duży nacisk na operacje w nocy oraz działanie w skryciu.

Niektórzy fani spekulują również, że wspomniane cytaty mogą sugerować, iż podczas kampanii fabularnej będziemy ukrywać się w szeregach grupy terrorystów, którą należy rozpracować od środka. GamingIntel otrzymał wcześniej informacje ze swoich źródeł, jakoby kampania nowego CoD skupiała się na współczesnym terroryzmie, zatem taki scenariusz z infiltracją nie jest wykluczony.

Jak będzie w rzeczywistości? Dowiemy się 30 maja, choć wcześniej deweloperzy mogą nam zaserwować teaser czwartkowej pełnej zapowiedzi. Czekamy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%