Call of Duty: Modern Warfare – sezon 1 przedłużony i z nowymi atrakcjami

Kto nie może się oderwać od pierwszego sezonu w Call of Duty: Modern Warfare, będzie mógł cieszyć się zabawą jeszcze dłużej.

Deweloperzy ze studia Infinity Ward informuję na Twitterze, że sezon 1 w Call of Duty: Modern Warfare zostaje przedłużony do 11 lutego. Spokojnie jednak – do tego czasu nie będziemy mieli powtórki z rozrywki, ponieważ twórcy szykują kolejną porcję atrakcji – pojawią się nowe przedmioty i wyzwania.

Call of Duty: Modern Warfare – sezon 1 – zakończenie

Oto komunikat od dewelopera:

W ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się wiele nowych przedmiotów i wyzwań, w tym wyzwanie w grze, które pozwoli zdobyć kuszę. Otrzymacie więcej remiksowanych trybów gry, nowe playlisty i więcej przedmiotów w sklepie do odkrycia. Aby zrobić miejsce dla całej tej nowej zawartości, dokonujemy jednorazowego przedłużenia sezonu pierwszego – teraz kończy się on 11 lutego. W tym czasie będzie 2XP, 2X Weapon XP i 2X Progress Level, które pomogą ci zdobyć rangi oficerskie i poziomy. No i przygotuj się na ekscytujący sezon drugi.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznie się 2 sezon w CoD Modern Warfare (może po prostu 11 lutego?) oraz co ze sobą przyniesie. Pierwszy sezon jest niezwykle obfity w zawartość, zatem liczymy na to, że kolejny również nie zawiedzie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.