Call of Duty: Modern Warfare Remastered – wymagania sprzętowe ujawnione

0 komentarzy

Poznaliśmy minimalną konfigurację sprzętową dla nadchodzącego remastera CoD.

Activision ujawniło kilka dni temu wymagania sprzętowe dla Call of Duty: Infinite Warfare, lecz jak wiemy, do wybranych edycji tego tytułu (Legacy Edition, Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition i Legacy Pro Edition) dostaniemy w ramach bonusu odświeżoną wersję świetnego Call of Duty 4: Modern Warfare, które w nowej wersji nazywa się Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Wydawca ujawnił właśnie minimalne wymagania sprzętowe dla wspomnianego kotleta, które prezentujemy poniżej. Wynika z nich, że do uruchomienia tytułu będziemy potrzebowali słabszego sprzętu niż do odpalenia samego Infinite Warfare. Remaster potrzebuje procesora na poziomie Intel Core i3-530, karty graficznej GeForce GTS 450 z 1 GB pamięci VRAM na pokładzie oraz 6 GB RAM.

Activision zaznacza, że podana specyfikacja dotyczy komputerów stacjonarnych. W przypadku laptopów może się zdarzyć tak, że będą one spełniały podane wymagania sprzętowe, lecz mimo to dana karta graficzna nie będzie obsługiwana.

Dajcie znać, czy Wasze blaszaki podołają takim wymaganiom, a jeśli w sieci pojawią się te rekomendowane/zalecane, na pewno je opublikujemy.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
  • Pamięć: 6GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca (więcej będzie potrzebne na aktualizacje, DLC itp.)
  • Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX

Call of Duty: Modern Warfare Remastered na nowych screenach

Activision oraz studio Infinity Ward prezentują kolejne screeny z Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżonej wersji gry z 2007 roku, która będzie dołączana w ramach bonusu do niektórych, specjalnych wydań nadchodzącego Call of Duty: Infinite Warfare.

Jeszcze raz możemy się przekonać, że nowe szaty starego hitu wyglądają bardzo ładnie. Gra dostanie tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone animacje oraz poprawione oświetlenie i cieniowanie.

Zapewne niejeden gracz sięgnie po najnowsze Call of Duty tylko dlatego, by zagrać w tego pięknego remastera.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się