Call of Duty: Modern Warfare Remastered vs Oryginał. Kolosalne różnice

Call of Duty: Modern Warfare Remastered vs Oryginał. Kolosalne różnice
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

W tym porównaniu grafiki od razu widać, kto jest zwycięzcą.

Odświeżane Call of Duty: Modern Warfare zasługuje na miano porządnego remastera, a nie kolejnego kotleta, gdzie podciągnięto rozdzielczość i dodano kilka efektów.

Jak możecie zobaczyć na najnowszym porównaniu grafiki od YouTube’ra Cycu1, nadchodząca edycja Modern Warfare wygrywa na każdym polu. Filmik zestawia sceny niedawno ujawnionego gameplay’a z podobnymi, pochodzącymi z oryginalnej wersji tytułu (PC, maksymalne ustawienia).

Szkoda, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered stanowi jedynie dodatek w pakietach Legacy Edition i Digital Deluxe Edition gry Call of Duty: Infinite Warfare. Kto wie, może w późniejszym czasie tytuł będzie sprzedawany również oddzielnie.

Póki co, zdobędziemy go jedynie z Infinite Warfare, które debiutuje na rynku 4 listopada na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Beta CoD: Infinite Warfare na PS4 mocno ograniczona i nowy zwiastun Modern Warfare Remastered

Posiadacze PS4 jako pierwsi dorwą się do sprawdzania produkcji, lecz niestety nie będzie tak, że każdy właściciel konsoli od Sony dostanie dostęp do bety Duty: Infinite Warfare. Activision postanowiło bowiem, że do testowania zostaną dopuszczeni jedynie gracze, którzy zdecydują się na zakup przedpremierowy kopii Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4. Takie osoby zaczną sprawdzać tryb sieciowy w ramach ekskluzywnej bety w przyszłym miesiącu, od 14 października.

– Najbliższy miesiąc poświęcimy fanom z całego świata, którzy będą mogli dołączyć do nas i grać z nami w wersję beta Call of Duty: Infinite Warfare. Będzie to dla nich szansa, aby zawczasu wypróbować tryb wieloosobowy, co z kolei pomoże nam dokonać ostatnich szlifów przed samą premierą gry – powiedział Rob Kostich, wiceprezes i główny manager Activision.

Dopiero po pewnym czasie (najpóźniej po trzech dniach) do beta testów Call of Duty: Infinite Warfare dołączą posiadacze konkurencyjnej konsoli Xbox One. W przypadku komputerów PC o testach niestety nic nie wiadomo.

Przy okazji możemy zobaczyć nowy zwiastun trybu wieloosobowego do Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które stanowi dodatek w pakietach Legacy Edition i Digital Deluxe Edition gry Call of Duty: Infinite Warfare. Zawiera jedynie 10 map trybu wieloosobowego z oryginalnej edycji Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare – gameplay z multi

To jednak nie wszystko co mamy dla was w temacie Call of Duty: Infinite Warfare. Poniżej znajdziecie dwa całkiem spore materiały wideo, które przedstawiają rozgrywkę w trybie sieciowym. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra w wersji na PlayStation 4 będzie wykorzystywać PlayStation VR za pomocą specjalnego trybu. Będzie on dostępny na początku za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na grę dla konsoli Sony.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie