Call of Duty: Modern Warfare Remastered w samodzielnej wersji? A jak inaczej interpretować taką wypowiedź?

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w samodzielnej wersji? A jak inaczej interpretować taką wypowiedź?
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Oficjalne stanowisko Activision jest jasne i klarowne – Call of Duty: Modern Warfare Remastered będzie dostępne jedynie jako bonus do specjalnych wydań Call of Duty: Infinite Warfare. Czy oby na pewno?

Możliwe, że to jedynie zagranie PR-owe, a odświeżony kotlet pojawi się w późniejszym czasie również jako samodzielny produkt. Można tak interpretować słowa Davida Pellasa ze studia Raven Software, który w rozmowie z serwisem Gamereactor wypowiedział takie oto słowa:

Wcześniej ogłosiliśmy, że podczas premiery gry zaoferujemy graczom 10 map i tak w rzeczywistości się stanie. Dzisiaj ogłaszamy z kolei, że kolejnych 6 map rozdamy za darmo tym, którzy kupią Modern Warfare Remastered lub specjalną edycję Infinite Warfare zawierającą remaster.

Jak zatem widzicie, deweloper wyraźnie odróżnia osoby kupujące Modern Warfare Remastered oraz osoby kupujące Infinite Warfare wraz z remasterem. Może to oznaczać tylko jedno – odświeżona wersja doczeka się osobnego wydania! Poczekacie, czy kupujecie pakiet?

Grywalne demo Call of Duty: Infinite Warfare i Modern Warfare Remastered na EGX 2016

Jedna z największych imprez związanych z grami w Wielkiej Brytanii przywita odwiedzających grywalnymi wersjamidemo Call of Duty: Infinite Warfare oraz Modern Warfare Remastered.

Tytuł pojawi się na stanowiskach PlayStation, zatem będziemy mogli złapać za pada DualShock 4 i spędzić trochę czasu z futurystyczną nową odsłoną serii oraz odświeżonym Modern Warfare.

Kto zatem mieszka w UK lub planuje w przyszłym tygodniu wyjazd na Wyspy, powinien odwiedzić w dniach 22-25 września Birmingham, gdzie organizowana jest impreza EGX 2016. Wcześniej trzeba się oczywiście zaopatrzyć w wejściówkę, którą można jeszcze kupić na tej stronie.

Beta Call of Duty: Infinite Warfare oraz gameplay z multi

Wydawca gry Call of Duty: Infinite Warfare poinformował, że beta testy wymienionej gry rozpoczną się 14 października. Na początku produkcję będą mogli przetestować posiadacze PlayStation 4, dopiero później czas przyjdzie na Xboksa One. Nie wiadomo jednak, czy również testy będą na komputerach. Oficjalnej informacji na ten temat nie ma, ale wątpliwe jest, aby producent zrezygnował z testowania na tej platformie.

To jednak nie wszystko co mamy dla was w temacie Call of Duty: Infinite Warfare. Poniżej znajdziecie dwa całkiem spore materiały wideo, które przedstawiają rozgrywkę w trybie sieciowym. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra w wersji na PlayStation 4 będzie wykorzystywać PlayStation VR za pomocą specjalnego trybu. Będzie on dostępny na początku za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na grę dla konsoli Sony.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie