Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostaje 6 darmowych map

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostaje 6 darmowych map
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Grudniowa aktualizacja ze sporą liczbą nowości.

Tryb sieciowy w Call of Duty: Modern Warfare Remastered rozrasta się dzisiaj o 6 nowych map. Remaster zadebiutował 4 listopada wraz z najnowszą odsłoną Call of Duty: Infinite Warfare, które recenzowaliśmy w tym miejscu. Obecnie w Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest 16 map czyli wszystkie, które były dostępne w oryginalnej wersji gry z 2007 roku.

W ramach dzisiejszej aktualizacji do remastera trafiają mapy: Bloc, Countdown, Pipeline, Showdown, Strike i Wet Work. 20 grudnia z kolei będzie można pobrać mapę Winter Crash, która była dostępna tylko na PC w momencie debiutu oryginału. W związku z tym Winter Crash po raz pierwszy ukaże się na konsolach.

Oprócz nowych map w grze debiutują też dwa nowe tryby rozgrywki: Gun Game i Hardpoint. Nie zabrakło też nowych skórek dla broni i kilku innych dodatków.

Wszystkie ukryte bronie w Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Na forum Reddit pojawiła się informacja od użytkownika Semyal, który dokopał się w kodzie źródłowym Call of Duty: Modern Warfare Remastered do broni, w które nie możemy wyposażyć naszego żołnierza podczas rozgrywki.

Ukryty arsenał zawiera naprawdę ciekawy oręż, nawet taki, którego nigdy w serii Call of Duty nie widzieliśmy (strzelba Kamchatka). Wśród zabawek z kodu produkcji jest również saperka, rewolwer oraz alternatywa dla Deasert Eagle.

Wszystkie modele zostały pokazane na screenach wrzuconych na serwis Imgur. Oto one:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie