Call of Duty: Modern Warfare – zwiastun PC i podejście do zawartości popremierowej

Na oficjalnym blogu Activision pojawił się post przedstawiający podejście do zawartości popremierowej, jakie będzie obowiązywało dla Call of Duty: Modern Warfare. Możemy również zerknąć na polski zwiastun tytułu w wersji PC.

Activision wraz ze studiem Infinity Ward przedstawiają pecetowy zwiastun nowego Call of Duty: Doświadcz rozdzielczości 4K, nielimitowanej liczby klatek, ray-tracingu w czasie rzeczywistym i wiele więcej. Filmik możemy obejrzeć w polskiej wersji językowej, zatem mamy kolejną szansę, by przysłuchać się dubbingowi w grze.

Ponadto wydawca przedstawił nowy system zawartości popremierowej w Call of Duty: Modern Warfare, który szczegółowo opisano na tej stronie. Poniżej przedstawiamy streszczenie najważniejszych faktów:

  • Do gry zostanie wprowadzony system Battle Pass, nie loot boxy
  • Całość funkcjonalnej zawartości, która ma wpływ na balans gry, jak podstawowe bronie i dodatki do nich, będzie odblokowywana po prostu poprzez granie w grę.
  • Nowy system Battle Pass pozwoli graczom widzieć zwartość, którą zdobywają lub kupują. Zostanie on uruchomiony synchronicznie z nowymi, popremierowymi sezonami, dzięki czemu będzie można odblokować nową zawartość w stylu Modern Warfare dopasowaną do każdego sezonu.
  • Wraz z nowym systemem Battle Pass, gracze będą mogli zdobywać punkty COD poprzez granie w grę.
  • System Battle Pass będzie się składał z zawartości darmowej i premium. Nowe bronie podstawowe będą zdobywane poprzez rozgrywkę, po prostu podczas gry w Modern Warfare. Funkcjonalne dodatki do broni podstawowych będzie można również odblokować przez rozgrywkę, jak podczas testów beta gry,
  • Battle Pass oraz sklep w grze będą składały się z różnorodnej zawartości kosmetycznej, która nie wpływa na balans gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: