Call of Duty: Modern Warfare III ma nie oferować żadnych w pełni nowych map multi. Activision liczy za grę 70 dolców

Call of Duty: Modern Warfare III bez żadnych nowych map multi
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Podobno w Call of Duty: Modern Warfare III nie znajdziemy ani jednej nowej mapy. Cały tryb multi oparto na remasterach starszych lokacji.

Nie wiem, czy to dobrze, czy raczej tragicznie. Po części nawet i dobrze, bo akurat Modern Warfare 2 (to z 2009 roku) ma jedne z najlepszych map w historii całej serii, a właśnie z tej części mamy spodziewać się odświeżonych lokacji (według „entuzjasty serii„). Jednocześnie pragnę tylko przypomnieć, że jak na razie są to jedynie plotki. Tak właśnie należy do nich podchodzić.

Fanów jednak z pewnością to nie ucieszy, bo Activision przyznało (za CharlieIntel), że nowe Modern Warfare III to „wydanie premium”, czyli pełnoprawna nowa gra AAA. Tak też firma będzie za nią liczyć – zapewne około 320 – 350 złotych jako to miało miejsce w przypadku poprzedniej premiery. Bardzo dużo pieniędzy za bardzo niewiele – o ile plotki się potwierdzą. W końcu za kampanię odpowiada Sledgehammer, które do tej pory wydawało te nieco mniej pozytywnie oceniane gry z serii.

Call of Duty: Modern Warfare III podobno zaczynało jako DLC, ale zamiast tego będzie pełnym, nowym tytułem. Niekoniecznie jest to wyznacznik na przyszłość. Podobno seria Call of Duty powoli umiera, a jej miejsce zastąpi platforma, do której gracze będą dokupywać DLC. Wtedy miałoby to sens, ale jeżeli MWIII będzie wartym 70 dolarów dodatkiem, to zgaduję, że gracze niekoniecznie odbiorą te wieści pozytywnie. Nawet jeżeli jest to DLC wielkości nowej gry. W końcu podobno na taki właśnie plan wydawniczy przejść ma seria.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie