Nowa skórka w Call of Duty wkurzyła graczy. “Co się k**** stało z tą grą?!”

Call of Duty: Modern Warfare II dostanie skórkę, która wpieniła graczy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II dostanie nową skórkę i jest to kolejna abstrakcyjna rzecz, która wielu graczom się nie spodobała. W sumie ciężko się dziwić.

Sierżant Kicikici i Sierżatnka Pusia meldują się do akcji (nazwy zmienione, ale uważam, że po polsku tak powinno tłumaczyć się Sgt. Pspsps i Sgt. Sprinkles). Problem w tym, że są gotowi do akcji, ale w Call of Duty. I wcale nie spodobało się to graczom, choć z pewnością spora część z nich marzy o tym, aby zostać kotem. W końcu już wcześniej byli “małpami na solach kąpielowych”.

Call of Duty: Modern Warfare II niczym wojenne Stray

Modern Warfare II przed premierą zapowiadane było jako najbardziej “stonowana” część serii od lat. Gra miała być względnie realistyczna. Oznacza to po prostu, że na serwerach nie powinniśmy uświadczyć zbytnio nadnaturalnych rzeczy. I tak faktycznie było, ale przez krótki czas. Activision doskonale wie, jak zarabiać pieniądze, więc gra zaczęła dostawać dziwaczne skiny nawet po pół roku od premiery. Wygląda jednak na to, że nowa paczka Whisker Tango Bundle przelała czarę goryczy.

W zestawie wycenionym na “CoDowy” ekwiwalent około 90 złotych dostaniemy parę klasycznych “pierdółek”: ozdobę do broni, parę planów uzbrojenia, skin do pojazdu i, przede wszystkim, skiny do postaci. Te wyglądają jak kot ze Stray, który po prostu wybrał agresję i postanowił iść na wojnę. Bo nie jest to tyle “maska” kota czy cokolwiek – nie, to po prostu są koty. I podobno mogą brzmieć irracjonalnie, bo nie mają swoich osobnych postaci, tylko stanowią skórkę do istniejących. Dlatego też koty na polu walki przemawiają głosem choćby Gustavo Rodrigueza.

Na Reddicie ktoś wrzucił powyższy filmik pokazujący “laserowego kota” w akcji. Pojawiło się sporo żartów, kąśliwych uwag i tak dalej. Wiele osób nie wytrzymuje jednak i daje jednoznaczny pokaz czystej nienawiści do tego typu skinów w sklepie Call of Duty. “Co się k**** stało z tą grą?!” – grzmi jeden z komentujących. “Ta gra to żart” – pisze inny. “Nie mogę uwierzyć, że CoD stał się właśnie tym” – smutno punktuje inny. Ja niestety muszę stwierdzić, że CoD faktycznie stał się właśnie tym, ale już dawno temu.

I zapewne z Modern Warfare III będzie tak samo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie