Tak wyglądają znani piłkarze w Call of Duty: Modern Warfare II. Jest zaskakująco… dobrze

Call of Duty: Modern Warfare II ze znanymi piłkarzami. Tak mogą wyglądać
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Zgodnie z poprzednimi przeciekami, do Call of Duty: Modern Warfare II trafią celebryci. I to nie byle jacy, bo znani piłkarze. I nie wyglądają źle.

Call of Duty: Modern Warfare II debiutuje w pełni już za chwilę. Dzięki temu w internecie pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji o grze. Jakiś czas temu informowałem Was o znanych piłkarzach, którzy mają trafić do gry. Przecieki wskazywały na bardzo popularne nazwiska – Messi, Neymar czy Reyes to tylko parę z nich. Swoiste pokłosie tragicznego zwiastuna z celebrytami

Jednocześnie nieco martwiły mnie te przecieki. Nie od dziś wiadomo, że cykl CoD przoduje w kwestii „nieadekwatnych skórek” do postaci. Raz możemy jako King Kong, potem jako postać z horroru lub ktoś ubrany na lata .70 w stylu hippie. Mało odpowiedni strój do walki, ale niech już będzie – pieniądze muszą się kręcić.

Dlatego też naturalnie zacząłem obawiać się, że piłkarze biegający w koszulkach reprezentacji po serwerach będą kuriozalnym widokiem. Infinity Ward dało jednak wyraz swojemu przywiązaniu do realiów już wcześniej – w pierwszym roku istnienia poprzedniego Modern Warfare, do gry nie trafiły żadne zbyt kuriozalne skórki. Tym razem będzie tak samo. Wygląda na to, że piłkarze faktycznie trafią do gry, ale w formie nowych żołnierzy.

Nie ma więc mowy o sportowym wdzianku i bieganie po polu walki w korkach. Na Reddicie pojawił się post linkujący do albumu ze zdjęciami. Widać na nich Pogbę i Neymara z MWII, ubranych w… odpowiednio dopasowany strój taktyczny ze wszystkimi niezbędnymi elementami wyposażenia. Tego się nie spodziewałem, a oparcie idei dodania piłkarzy do gry tylko na ich „twarzach” jest dość zaskakująca. Z pewnością jednak pożądana przez społeczność.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie