Grasz w kilka Call of Duty jednocześnie? Modern Warfare II podobno ułatwi Ci życie

Call of Duty Modern Warfare - grafika z żołnierzami
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty: Modern Warfare II może nieco pomóc graczom, którzy grają w kilka odsłon serii jednocześnie. Przeciek od wiarygodnego informatora ujawnia ciekawą funkcję.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe Call of Duty otrzyma menu, które pozwoli nam na uruchamianie każdej odsłony, którą mamy obecnie na dysku swojego sprzętu do grania. Brzmi znajomo, nieprawdaż?

Wygląda na to, że nowe menu Call of Duty pozwoli Ci na dostęp do każdego CoD-a, którego pobrałeś. (…)
Widzieliśmy przecieki i porównania do Disney+ i to nowe menu autentycznie wygląda trochę jak coś w stylu aplikacji Call of Duty, o ile ostatecznie trafi do gry.
Zastanawiam się, czy to może również zbiec się z comiesięcznym płatnym Battle Passem do Call of Duty, który przewija się od jakiegoś czasu w plotkach.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Podobna funkcja była obecne w Call of Duty: Black Ops Cold War i Vanguard. Jeśli jednak Tom Henderson o niej wspomina, najwyraźniej w nowej grze działałaby ona nieco inaczej. Póki co możemy jednak tylko się domyślać, jak wypadnie to w praktyce.

Tom Henderson to wiarygodne źródło przecieków dotyczących Call of Duty. Powyższe wieści są jednak nadal nieoficjalne, więc warto podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie