Call of Duty: Modern Warfare – godzina zapowiedzi gry, a teraz zajawka

0 komentarzy

Już dzisiaj zobaczymy nową odsłonę słynnej serii strzelanek, która – według nieoficjalnych wieści – będzie nosić tytuł Call of Duty: Modern Warfare.

Activision informuje, że dzisiaj (30 maja) zobaczymy nowe Call of Duty w pełnej krasie. Prezentacja rozpocznie się o godz. 19:00 czasu polskiego. Poniżej możecie zerknąć na krótki teaser.

Call of Duty: Modern Warfare – co wiemy o grze?

Póki co, nie mamy wielu oficjalnych informacji na temat Call of Duty 2019. Pewne jest to, że w grze znajdzie się kampania fabularna oraz multiplayer z kooperacją. Podobno nowa odsłona nie będzie zawierała trybu battle royale.

Przypominamy, że zapowiedź gry poprzedziły zmiany w mediach społecznościowych na oficjalnych kanałach Call of Duty. Logo na Twitterze zostało całkowicie zmienione, a główny baner przeobraził się w czarne pole, na którym niedługo powinna zawisnąć grafika promująca nową część strzelanki.

Anglojęzyczne konto na Twitterze zostało również wzbogacone o opis „Going Dark”, co jest w rzeczywistości wojskowym określeniem nagłego przerwania komunikacji. Jak zauważył serwis GamingIntel, odmienne hasła pojawiły się na serwisach prowadzonych w innych językach, które można przetłumaczyć jako: “Cisza w eterze”, “Cisza nocna”, “Cisza radiowa”, “Zaczynamy”, “Przygotuj się na operację infiltracji” oraz „Cisza w radiu”. Wszystko to może oznaczać, że Call of Duty: Modern Warfare będzie kłaść duży nacisk na operacje w nocy oraz działanie w skryciu.

Niektórzy fani spekulują również, że wspomniane cytaty mogą sugerować, iż podczas kampanii fabularnej będziemy ukrywać się w szeregach grupy terrorystów, którą należy rozpracować od środka. GamingIntel otrzymał wcześniej informacje ze swoich źródeł, jakoby kampania nowego CoD skupiała się na współczesnym terroryzmie, zatem taki scenariusz z infiltracją nie jest wykluczony.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się