Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty Modern Warfare – darmowy dodatek i patch 1.07

Jeśli bawicie się przy Call of Duty Modern Warfare, możecie już korzystać z pierwszej darmowej zawartości, którą wprowadziła najnowsza aktualizacja gry.

Studio Infinity Ward udostępniło aktualizację 1.07 do Call of Duty: Modern Warfare, która trafiła na wszystkie platformy, na których możemy pograć w ten tytuł (PlayStation 4, Xbox One i PC).

W porównaniu z poprzednimi łatkami, patch 1.07 jest naprawdę obszerny i oprócz wielu poprawek oraz poprawy stabilności, wprowadza pierwsze darmowe DLC, w którym znajdziemy:

  • mapa multiplayer – Shoot House,
  • mapa do trybu Ground War – Krovnik Farmland,
  • powracający tryb Hardpoint.
Call of Duty Modern Warfare

Tryb Hardpoint jest znany fanom serii z poprzednich odsłon Call of Duty. Zasady są proste – naprzeciw siebie stają dwie drużyny, które walczą o punkty kontrolne.

Jak wspomnieliśmy, łatka 1.07 zawiera sporo poprawek i naprawia balans uzbrojenia. Deweloperzy zajęli się tarczami, minami, shotgunami i wieloma innymi aspektami rozgrywki. Pełną listę zmian aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się