Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cicha niespodzianka czy fake? Gorące wieści o nowym remasterze Call of Duty!

Możliwe, że Activision po cichu odgrzewa kolejnego kotleta, który niedługo ma wylądować na naszych talerzach. Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered pojawiło się w sklepie Amazon.

Na stronie sieci Amazon opublikowano kartę gry Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered w wersjach na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Karty są w zasadzie puste i nie zawierają jakichkolwiek informacji odnośnie tego, czego moglibyśmy się spodziewać po odświeżonym Modern Warfare 2, ale…

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Amazon podaje konkretną datę premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Kotlet miałby zawitać na PS4 i Xbox One w dniu 30 kwietnia 2018 roku, czyli już w przyszłym miesiącu! Wydaje się zatem trochę dziwne, że premiera jest tuż tuż, a Activision nie raczyło jeszcze oficjalnie przedstawić odświeżonej wersji strzelaniny. Może to świadczyć o tym, że wydawca szykuje dla graczy niespodziankę na ostatnią chwilę, albo po prostu informacje z Amazona są fałszywe i wynikają z błędu sklepu.

Grafika w Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Jeśli jednak Amazon się nie myli i po prostu zepsuł niespodziankę wydawcy, jesteśmy niezmiernie ciekawi, jakich ulepszeń doczeka się Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Na kartach gry nie umieszczono niestety żadnych informacji, lecz pewniakiem jest, że strzelanina otrzyma tekstury w wysokiej rozdzielczości, lepsze oświetlenie czy poprawione cienie. Prawdopodobnie na PS4 Pro oraz Xbox One X będzie możliwość zagrania w 4K.

Wszystko to za niecałe 20 euro, czyli około 84 zł, ponieważ taka cena Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered została podana na stronie sieci Amazon.

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie. Premiera szybciej niż się spodziewaliśmy

Warto wspomnieć, że remaster pierwszego Call of Duty: Modern Warfare, który otrzymaliśmy w 2016 roku, znacznie różnił się od oryginału i wybiegał daleko poza wspomniane powyżej ulepszenia. Liczymy zatem, że i w tym przypadku moglibyśmy liczyć na jakieś dodatkowe fajerwerki.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Co ciekawe, remaster Call of Duty: Modern Warfare był początkowo dodawany jedynie do droższych edycji Call of Duty: Infinite Warfare i dopiero w późniejszym czasie pojawił się na rynku jako samodzielny produkt. Informacje z Amazona sugerują natomiast, że odświeżona dwójka od razu będzie sprzedawana jako samodzielna gra.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się