Call of Duty: Infinite Warfare – screeny, historia, tryby gry

Wszystko co musicie wiedzieć o Call of Duty: Infinite Warfare.

Zaraz po pokazie gry pojawiło się sporo informacji na temat produkcji wydawanej przez Activision. Call of Duty: Infinite Warfare przeniesie gracza do odległej przyszłości, gdzie walczyć będą ze sobą dwie wrogie frakcje – ziemski sojusz zwany po prostu United Nations Space Alliance oraz Settlement Defense Front – bojowa organizacja, która wyrosła na kolonizacji ludzkości oraz industrializacji całego układu słonecznego. Gracz wciela się w dowódcę Nicka Reyesa, który przejmuje kontrolę nad wielkim statkiem UNSA i za zadanie ma odparcie ataku wrogiego SDF.

Produkcja prezentuje trzy tryby gry. Kampania powraca do surowego, militarnego stylu z początków serii, jednocześnie wprowadzając liczne innowacyjne rozwiązania. Tryb wieloosobowy łączy popularne elementy mechaniki, takie jak dynamiczny system ruchu, z wieloma ulepszeniami w zakresie prowadzenia rozgrywki. Nowy tryb Zombie wprowadza oryginalne podejście i wciągającą opowieść, która na pewno podniesie poziom adrenaliny.

Warto jeszcze wspomnieć nieco na temat głównego wroga czyli Settlement Defense Front. To faszystowska potęga złożona z brutalnych, wojowniczych radykałów. Dąży do uzyskania kontroli nad wszystkimi surowcami i bogactwem placówek całego Układu Słonecznego, co równałoby się ze zdobyciem władzy nad pozbawionymi zasobów krajami Ziemi.

Premiera Call of Duty: Infinite Warfare będzie miała miejsce 4 listopada 2016 roku na PC, PS4 oraz XOne. Wydawca podał, że tak samo jak w przypadku Call of Duty: Black Ops III, posiadacze PlayStation 4 otrzymają czasową wyłączność na dodatki, która ma wynieść 30 dni.

W sprzedaży będzie także specjalna wersja Infinite Warfare o nazwie Liberty Edition. Zawierać będzie zremasterowaną wersję Call of Duty: Modern Warfare. Ta specjalna odsłona MW będzie dostępna tylko w sprzedaży w specjalnej wersji Infinite Warfare w cenie 220 złotych w przypadku zestawu na PC oraz 320 złotych na PS4 i XOne.

Call of Duty: Infinite Warfare screeny:

Call of Duty: Infinite Warfare zwiastun:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 (KOMENTARZE) “Call of Duty: Infinite Warfare – screeny, historia, tryby gry

 • 4 maja 2016 at 08:20
  Permalink

  Kiedyś to były gry… CoD:4,CoD:BO… no i Battlefieldy

  Reply
  • 4 maja 2016 at 10:27
   Permalink

   Jeszcze było coś takiego jak Medal of Honor (mowa o starszych wersjach) 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: