Call of Duty: Infinite Warfare – poznaliśmy bonus do zamówień przedpremierowych

Call of Duty: Infinite Warfare – poznaliśmy bonus do zamówień przedpremierowych
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Z prezentu powinny ucieszyć się osoby tęskniące za Modern Warfare 2.

Dzisiaj, podczas panelu poświęconego Call of Duty: Infinite Warfare na San Diego Comic-Con, firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały, że Terminal powraca!

Ulubiona multiplayerowa mapa fanów Call of Duty: Modern Warfare 2 została przeniesiona do nowej lokacji w Call of Duty: Infinite Warfare. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży którąkolwiek z edycji specjalnych najnowszej części serii Call of Duty, otrzymają dodatkowo mapę Terminal. Akcja mapy przenosi się teraz do księżycowej bazy, dostosowując się jednak do nowych mechanizmów rozgrywki oraz poprawionej oprawy graficznej i zachowując przy tym wszystko to, za co pokochali ją fani. Załączona grafika koncepcyjna pozwala na wstępne zapoznanie się z odświeżoną mapą, lecz pamiętajcie, że nie prezentuje ona ostatecznego wyglądu odświeżanej miejscówki:

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare wygląda coraz lepiej

Deweloperzy pokazali niedawno świeżutki fragment rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare, który przedstawiał 12 minut z kampanii fabularnej tego tytułu. Wystarczyło kilkanaście godzin i już mamy porównanie od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który zestawił kilka scen z nowego gameplay’u z podobnymi, pochodzącymi z materiału zapowiadającego nadchodzącą odsłonę CoD.

Przyzwyczailiśmy się ostatnio do tego, że niektóre wielkie produkcje potrafią z kolejnymi trailerami wyglądać coraz gorzej lub przynajmniej tak samo. W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare jest na szczęście inaczej i zamiast obniżenia jakości grafiki, przedstawiony świat prezentuje się o wiele ładniej. Poprawiono przede wszystkim efekty wizualne i zastosowano nieco inną kolorystykę. Dzięki temu poligon zdarzeń wygląda mniej sztucznie i na pewno jest mu bliżej do realnego świata. Na niektórych kadrach można dostrzec co prawda mniejszą szczegółowość tekstur, lecz ogólny obraz najnowszego gameplay’u jest zdecydowanie na plus.

Sami zerknijcie na porównanie przygotowane przez Cycu1 i dajcie znać, jak oceniacie postęp prac nad Call of Duty: Infinite Warfare:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie