Call of Duty: Infinite Warfare potwierdzone! Trailer w klimacie science fiction [Aktualizacja]

Będzie kosmos i to dosłownie.

[Aktualizacja]

Jest potwierdzenie od Infinity Ward. Najnowsza odsłona CoD to Infinite WarfareCall of Duty powraca do swych korzeni z klasyczną, epicką bitwą między dwiema armiami na skalę, jakiej nie widzieliśmy jeszcze w tej ustanawiającej rekordy sprzedaży serii. Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare będzie mieć miejsce w piątek, 4 listopada, porywając graczy do udziału w opowieści, która po raz pierwszy w historii serii wyniesiona zostanie ponad powierzchnię Ziemi, w szerokie przestrzenie naszego Układu Słonecznego – zachwala deweloper.

Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje na trzech platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One.

[Oryginalna wiadomość]

Dzisiaj o godzinie 19:30 czasu polskiego studio Infinity Ward oficjalnie przedstawi najnowszą odsłonę serii Call of Duty, nad którą obecnie pracuje. Póki co deweloperzy opublikowali jedynie materiał zza kulis, w którym opowiadają o świeżutkiej części.

Infinity Ward nie zaskoczy nas jednak tak bardzo jakby chciało, ponieważ główne danie pokazu już teraz wylądowało w internecie, a jest nim pierwszy zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare.

Tym samym niespodzianka została spalona, a wcześniejsze plotki potwierdzone. Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada i choć platform docelowych nie ujawniono, strzelamy w ciemno, że pogramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wieczorem możemy spodziewać się konkretów, a teraz oglądamy!

Najpierw zwiastun, a później wspomniany materiał zza kulis:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

50 Shares
Share50
+1
Tweet