Call of Duty: Infinite Warfare – kampania fabularna zapowiada się ciekawie? Zobaczcie gameplay

Wszystko rozpoczyna się wielkim atakiem z kosmosu.

Przeniesienie akcji Call of Duty: Infinite Warfare w daleką przyszłość różnie zostało odebrane przez graczy. Część z nich wolałoby cofnąć się w czasy drugiej wojny światowej, inni z chęcią wyruszą ku gwiazdom. Podzielone opinie na temat umiejscowienia akcji w nowej odsłonie Call of Duty widać również w opisie najnowszego gameplay’u, który został opublikowany na oficjalnym kanale serii w serwisie YouTube. Filmik wrzucono do sieci zaledwie wczoraj i od tego czasu materiał zebrał ponad 24 tysiące łapek w górę oraz 11 tysięcy łapek w dół.


Jakby nie było, kampania fabularna Call of Duty: Infinite Warfare rozpoczyna się naprawdę emocjonująco, czyli miażdżącym atakiem w Genewie, który przeprowadza grupa Settlement Defense Front. To odłam rebeliantów, którzy całe lata temu odłączyli się od United Nations Space Alliance (UNSA), czyli organizacji rządowej pragnącej wyruszyć na podbój układu słonecznego. Gracz wciela się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations. Na początek naszym celem będzie przedarcie się przez atakowane miasto, by dotrzeć do statku kosmicznego i ruszyć w przestrzeń kosmiczną.

Poniższe 12 minut rozgrywki pokazuje właśnie sam początek kampanii fabularnej Call of Duty: Infinite Warfare. Dajcie znać, czy należycie do obozu czekającego na nową odsłonę, czy raczej odpuszczacie sobie w tym roku CoD i stawiacie na bieganie w okopach w konkurencyjnym Battlefield 1.

Naszą bazą wypadową w kosmosie będzie ogromny statek wojenny Retribution. To z niego będziemy wylatywać na kolejne misje i wracać na jego pokład po udanym wykonaniu zadania. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda pokład tego giganta, wystarczy odpalić poniższy filmik:

Przypominamy, że premiera Call of Duty: Infinite Warfare została zaplanowana na 4 listopada tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach obecnej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xbox One.

Call of Duty: Infinite Warfare z polskim dubbingiem

Firma CDP.pl podała kilka dni temu, że Call of Duty: Infinite Warfare będzie dostępne w naszym kraju w wersji z dubbingiem. To pierwsza taka sytuacja w historii marki. Do tej pory poprzednie wersje gry miały jedynie polskie napisy. Call of Duty: Infinite Warfare z polskim dubbingiem będzie dostępne zarówno na konsolach najnowszej generacji jak i PC. Gracze otrzymają jednak opcję wyboru angielskich głosów z polskimi napisami, czyli tak jak to było dotychczas. CDP.pl nie ujawniła jeszcze szczegółów obsady dubbingowej.

Warto odnotować, że dubbingu nie otrzyma zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare, która będzie dodawana do wersji Legacy Inifinite Warfare. Tutaj twórcy stawiają tylko na napisy po polsku.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered znacznie ładniejsze niż oryginał

Tytuł zostanie gruntownie odświeżony, co możecie zobaczyć na poniższym porównaniu grafiki, które przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zestawił on kilka scen z Call of Duty: Modern Warfare Remastered z podobnymi, pochodzącymi z pierwotnej wersji gry zarejestrowanej na PlayStation 3.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

33 Shares
Share33
+1
Tweet