Call of Duty: Infinite Warfare – chcecie liznąć nieco fabuły? Oglądajcie

Infinity Ward pokazuje kolejny trailer nowego CoD.

Tym razem zamiast strzelania, szaleńczych akcji i otwartego kosmosu będziemy świadkami rozmowy, która odbyła się po serii brutalnych ataków SetDef. Siły SATO są w rozsypce. Zaskoczony porucznik Reyes dostaje awans polowy na kapitana, jako że jest jedynym oficerem wyższej rangi, jaki przeżył na UNSA Retribution – czytamy w opisie filmiku.


Jeśli nie możecie się w tym wszystkim połapać, przypominamy, że kampania fabularna Call of Duty: Infinite Warfare rozpoczyna się naprawdę emocjonująco, czyli miażdżącym atakiem w Genewie, który przeprowadza grupa Settlement Defense Front. To odłam rebeliantów, którzy całe lata temu odłączyli się od United Nations Space Alliance (UNSA), czyli organizacji rządowej pragnącej wyruszyć na podbój układu słonecznego. Gracz wciela się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations. Na początek naszym celem będzie przedarcie się przez atakowane miasto, by dotrzeć do statku kosmicznego i ruszyć w przestrzeń kosmiczną.

No, to skoro wyjaśniliśmy z grubsza zawiłości fabularne Call of Duty: Infinite Warfare, zapraszamy na obiecany filmik:

Poniżej wrzucamy również materiał przedstawiający 12 minut rozgrywki, pokazującej właśnie sam początek kampanii fabularnej Call of Duty: Infinite Warfare:

Call of Duty: Infinite Warfare – bonus do zamówień przedpremierowych

Podczas panelu poświęconego Call of Duty: Infinite Warfare na San Diego Comic-Con, firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały, że Terminal powraca!

Ulubiona multiplayerowa mapa fanów Call of Duty: Modern Warfare 2 została przeniesiona do nowej lokacji w Call of Duty: Infinite Warfare. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży którąkolwiek z edycji specjalnych najnowszej części serii Call of Duty, otrzymają dodatkowo mapę Terminal. Akcja mapy przenosi się teraz do księżycowej bazy, dostosowując się jednak do nowych mechanizmów rozgrywki oraz poprawionej oprawy graficznej i zachowując przy tym wszystko to, za co pokochali ją fani. Załączona grafika koncepcyjna pozwala na wstępne zapoznanie się z odświeżoną mapą, lecz pamiętajcie, że nie prezentuje ona ostatecznego wyglądu odświeżanej miejscówki:

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet