Call of Duty: Infinite Warfare będzie miało polski dubbing

0 komentarzy

W końcu popularną serię gracze otrzymają w rodzimym języku. Call of Duty: Infinite Warfare w pełni po polsku.

CDP.pl podało dzisiaj, że Call of Duty: Infinite Warfare będzie dostępne w naszym kraju w wersji z dubbingiem. To pierwsza taka sytuacja w historii marki. Do tej pory poprzednie wersje gry miały jedynie polskie napisy. Call of Duty: Infinite Warfare z polskim dubbingiem będzie dostępne zarówno na konsolach najnowszej generacji jak i PC. Gracze otrzymają jednak opcję wyboru angielskich głosów z polskimi napisami, czyli tak jak to było dotychczas. CDP.pl nie podało jeszcze szczegółów obsady dubbingowej.

Współpraca z Activision przyniosła w zeszłym roku kompletnie nową jakość dla polskiej branży. Teraz czas na kolejny krok – zaznacza Michał Gembicki, szef cdp.pl.

Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować nowe wrażenia z gry polskim fanom Call of Duty. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak polscy fani przyjmą bardziej przyswajalne i wciągające doświadczenie z Call of Duty: Infinite Warfare, w pełni zlokalizowane na wszystkich platformach – komentuje Michael Sportouch, wiceprezydent Activision.

Warto odnotować, że dubbingu nie otrzyma zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare, która będzie dodawana do wersji Legacy Inifinite Warfare. Tutaj twórcy stawiają tylko na napisy po polsku.

Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje już 4 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Produkcja jeszcze bardziej od poprzednich części stawia na futurystyczne podejście kreacji świata gry. Misje mają się rozgrywać zarówno w formie walk pomiędzy żołnierzami przyszłości jak i ich maszynami. Będzie więc trochę akcji w kosmosie, ale co interesujące, twórcy zapewniają, że nie widać będzie charakterystycznego dla innych gier ładowania pomiędzy etapami walki na ziemi i statkach, a walki w kosmosie. Całość ma się odbywać płynnie.

Swoboda działania

Do sieci właśnie trafił najnowszy materiał prosto z rozgrywki z gry Call of Duty: Infinite Warfare. Pokazana jest tam walka w przestrzeni kosmicznej. Jak widać, twórcy dają całkiem sporą swobodę sterowania, zatem prowadzenie statku nie będzie wyglądać tak, jakby odbywało się na szynach.

Tryby gry i fabuła w Call of Duty: Infinite Warfare

Kampania toczy się w naszym systemie słonecznym, rzuca gracza w wir wydarzeń poza granicami Ziemi i jej względnie bezpiecznej atmosfery.

Wojna na ogromną skalę

Umieszczona w przyszłości, która robi wrażenie prawdopodobnej, produkcja stawia gracza w roli Kapitana Reyesa, pilota Operacji Specjalnych Poziomu 1. Przejmuje on dowodzenie nad Retribution, jednym z ostatnich statków wojennych Ziemi. W czasach olbrzymich nieszczęść, Reyes musi poprowadzić niedobitki sił koalicji przeciw niestrudzonemu wrogowi.

Walka z fanatycznym wrogiem

Settlement Defense Front (lub po prostu Front) to odłam rebeliantów, którzy całe lata temu odłączyli się od UNSA (United Nations Space Alliance) podczas pierwszej wojny secesyjnej. W świecie Call of Duty: Infinite Warfare, nasza planeta została pozbawiona wszelkich naturalnych zasobów, głównie poprzez wzrost liczby mieszkańców oraz rozwój przemysłowy. Ludność Ziemi musi polegać na koloniach rozsianych po całym systemie słonecznym, które dostarczają im niezbędnych surowców oraz paliw.

Front jest faszystowskim odłamem, złożonym z brutalnych radykałów, którego członkowie zahartowali się w ekstremalnych warunkach panujących w przestrzeni kosmicznej. Chcą objąć kontrolę nad koloniami oraz posterunkami, co skutkowałoby całkowitą kontrolą nad państwami Ziemi. Po latach trwania w patowej sytuacji, dyplomatyczne rozwiązania z trudem przynoszą jakiekolwiek skutki i wystarczy najdrobniejsza błahostka, by cały Układ Słoneczny pogrążył się w chaosie wojny.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się