Call of Duty: Black Ops III – tryb sieciowy, który nas zaskoczy?

Szef Activision chwali nadchodzącą odsłonę Call of Duty twierdząc, że dostaniemy naprawdę wspaniały produkt. Też w to wierzycie?

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nowością w serii – wprowadzoną przez Black Ops III – będzie możliwość zagrania kobietą. Niestety nie wpłynie to na opowiedzianą historię oraz samą rozgrywkę, lecz na pewno znajdą się chętni, którzy wybiorą na starcie płeć piękną.


Teraz szef Activision Publishing – Eric Heisenberg – wypowiedział się na temat zawartości nowego CoD. Co prawda nie sypnął konkretami, to jednak wspomniał, że tryb sieciowy Call of Duty: Black Ops III będzie najgłębszym z całej serii. Ciekawe, co też twórcy dla nas szykują. Jakieś pomysły?

Heisenberg zaznaczył, że również tryb zombie będzie głębszy niż kiedykolwiek, a w kampanii znajdziemy duże innowacje, włączając w to możliwość grania w kooperacji. Choć gra będzie bazowała na sukcesie poprzedniego Call of Duty, mamy w niej zobaczyć sporo świeżych pomysłów.

To będzie wspaniale doświadczenie – stwierdził Eric Heisenberg. Też tak sądzicie?

Przypominamy, że premiera Black Ops III została wyznaczona na 6 listopada tego roku. Póki co, pewnymi platformami są PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Możliwe jednak, że tytuł pojawi się nawet na Wii U.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet