Call of Duty: Black Ops III – pierwszy dodatek debiutuje na PC i Xbox One

Posiadacze PlayStation 4 otrzymali nową zawartość miesiąc temu. Pora do nich dołączyć!

DLC Awakening do Call of Duty: Black Ops III wylądowało właśnie na pecetach oraz Xboksie One. Co w nim znajdziemy?

Nowe mapy:

  • Skyjacked to nowa wersja popularnej mapy Hijacked, dostępnej w Call of Duty: Black Ops II, w której akcja toczy się wysoko nad Zurychem. Wykorzystując nowy system poruszania się w Black Ops III, gracz może na nowo odkrywać otoczenie, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej dynamiki rozgrywki, którą tak bardzo kochają gracze.
  • Splash umożliwia rozgrywkę w opuszczonym parku wodnym, pełnym barwnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, statek piratów i leniwa rzeka. Splash oferuje wiele okazji do stoczenia podwodnych pojedynków.
  • Gauntlet to trzy unikalne środowiska zaimplementowane na jednej mapie. W ciągu jednej rozgrywki gracze mogą przemieszczać się po gęstej dżungli, arktycznym lodowcu i deszczowym mieście.
  • Rise to wszechstronna mapa usytuowana na przedmieściach Zurychu, pośrodku placu budowy podziemnej placówki badawczej. Gracze znajdą tutaj niezliczoną ilość zakamarków, a wielkość samej mapy pozwoli na ogromną różnorodność rozgrywki.

Dodatek Awakening zawiera również Der Eisendrache – nową przygodę z zombie w Call of Duty: Black Ops III. W Der Eisendrache znani bohaterowie serii – Richtofen, Nikolai, Takeo i Dempsey – wyruszają z samobójczą misją do centrum badawczego za liniami wroga i będą świadkami przerażających scen. Odkryte magazyny Elementu 115 rozpoczną zupełnie nową rozgrywkę z zombie w roli głównej, która tradycyjnie już będzie pełna niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek czekających na każdym kroku.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.