Call of Duty: Black Ops III do wygrania. Ogłaszamy konkurs dla kreatywnych! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

21 komentarzy

Ruszamy z nowym konkursem dla fanów serii od Activision.

[AKTUALIZACJA] – 1 czerwca, godz. 12.30:

Dziś Dzień Dziecka więc nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej daty na zakończenie naszego konkursu. Wraz z wydawcą gry Call of Duty firmą Activision, nasza redakcja wytypowała czterech zwycięzców. Wybór nie był łatwy, ponieważ  przysłaliście nam bardzo dużo ciekawych pomysłów na mapę, co zresztą widać w komentarzach pod tekstem. Wybrać musieliśmy jednak tylko cztery osoby, bo też tyle mamy nagród.

Lista zwycięzców w konkursie Call of Duty: Black Ops III:

  1. miejsce: CYP3ORG
  2. miejsce: Adam Ch.
  3. miejsce: S.Możdżeń
  4. miejsce: Zdżumiony

Jeśli chodzi o uzasadnienie naszego wyboru, to wygląda następująco.

Realizację od CYP3ORG doceniliśmy przede wszystkim za interesującą koncepcję mapy, ale także ogromną pracę, która została wykonana biorąc pod uwagę całość. Dołączony został filmik więc widać, że nasza podpowiedź nie poszła na marne.

Adam Ch. postawił z kolei na renderującą się mapę, co jest dość niespotykane i naprawdę może nieźle wyglądać, jeśli tylko przełoży się to na prawdziwy koncept.

S.Możdżeń przygotował koncepcję 4 w 1. Sami jesteśmy ciekawi, jak by się grało na takiej nieco zakręconej scenerii.

Z kolei w przypadku Zdżumiony doceniliśmy to, że do opisu mapy została dodana interesująca historia. Zawsze lepiej uczestniczy się w rozgrywce, kiedy wiadomo, że za projektem idzie też pewna opowieść.

To z pewnością nie jest ostatni konkurs w naszym serwisie. Kolejne już niebawem!

P.S. Jeszcze dziś do zwycięzców trafią kody umożliwiające pobranie nagród.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Nasza redakcja, wraz z wydawcą gry Call of Duty firmą Activision, przygotowała konkurs. Do wygrania są cztery naprawdę ciekawe nagrody! Szczegóły prezentujemy poniżej.

Nagrody:

1. miejsce: Call of Duty: Black Ops III Delux PS4
2. miejsce: Call of Duty: Black Ops III Season Pass PS4
3. miejsce: Call of Duty: Black Ops III DLC 2 Eclipse PC
4. miejsce: Call of Duty: Black Ops III 200 punktów

Zasady konkursu

Aby wygrać jedną z czterech nagród, należy wykonać zadanie konkursowe:

Zabaw się w twórcę Call of Duty: Black Ops III i przedstaw mapę dla trybu multiplayer, na której sam chciałbyś zagrać i pokazać ją światu. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

1. Nazwę mapy,
2. Miejsce akcji,
3. Krótki opis.

Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach pod tym newsem i koniecznie nie zapomnijcie podać adresu e-mail. Zwycięzców właśnie poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Redakcja Planety Gracza wraz ze współorganizatorem konkursu firmą Activision, wybierze cztery najlepsze i najbardziej kreatywne realizacje. Pamiętajcie, że wszystko tutaj zależy od Waszej wyobraźni!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 31 maja do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze komentarze pod tekstem. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 czerwca czyli w Dzień Dziecka! Trzymamy za Was kciuki, bo Call of Duty: Black Ops III to naprawdę świetny prezent na taką okazję!

Podpowiedź:

Mamy też dla Was przy okazji małą podpowiedź. Mapę możecie przedstawić w dowolnej formie, więc jeśli macie na przykład zdolności plastyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać do nas swoją wizję na adres: kontakt@planetagracza.pl z dopiskiem w tytule maila: KONKURS CALL OF DUTY. Należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest nazwa mapy, miejsce akcji i opis, więc wszelkie obrazki traktujemy jako dodatek, który jednak może skutecznie zwiększyć Waszą szansę na wygraną! Realizacja narysowana, nagrana lub zaprojektowana w formie graficznej przesłana bez trzech wspomnianych punktów, nie będzie brana pod uwagę.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się