Call of Duty: Black Ops III – DLC Awakening z datą premiery na Xbox One i PC

Wcześniejsze pogłoski zostały potwierdzone.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy niepotwierdzoną wiadomość, że dodatek Awakening wyląduje na Xboksie One w dniu 3 marca. Teraz można powiedzieć, że to oficjalna data premiery DLC. Tego samego dnia Awakening trafi również na PC. Przypominamy, że wszystko jest dostępne na PS4 już od początku lutego.

DLC zawiera nowe mapy:

  • Skyjacked to nowa wersja popularnej mapy Hijacked, dostępnej w Call of Duty: Black Ops II, w której akcja toczy się wysoko nad Zurychem. Wykorzystując nowy system poruszania się w Black Ops III, gracz może na nowo odkrywać otoczenie.
  • Splash umożliwia rozgrywkę w opuszczonym parku wodnym, pełnym barwnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, statek piratów i leniwa rzeka. Splash oferuje wiele okazji do stoczenia podwodnych pojedynków.
  • Gauntlet to trzy unikalne środowiska zaimplementowane na jednej mapie. W ciągu jednej rozgrywki gracze mogą przemieszczać się po gęstej dżungli, arktycznym lodowcu i deszczowym mieście.
  • Rise to wszechstronna mapa usytuowana na przedmieściach Zurychu, pośrodku placu budowy podziemnej placówki badawczej. Gracze znajdą tutaj niezliczoną ilość zakamarków, a wielkość samej mapy pozwoli na ogromną różnorodność rozgrywki.

Dodatek Awakening zawiera również Der Eisendrache – nową przygodę z zombie w Call of Duty: Black Ops III. W Der Eisendrache znani bohaterowie serii – Richtofen, Nikolai, Takeo i Dempsey- wyruszają z samobójczą misją do centrum badawczego za liniami wroga i będą świadkami przerażających scen. Odkryte magazyny Elementu 115 rozpoczną zupełnie nową rozgrywkę z zombie w roli głównej, która tradycyjnie już będzie pełna niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek czekających na każdym kroku.

DLC Awakening nie będzie dostępne na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet