Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – system strzelania ze świetną zmianą

Nadchodzące Call of Duty: Black Ops 4 ma nas zaskoczyć nowymi mechanikami dotyczącymi broni. Deweloperzy tłumaczą, jakie nowości pojawią się w odrzucie oraz balistyce.

Twórcy gry Call of Duty: Black Ops 4, czyli studio Treyarch, obiecują zmiany, które powinny wyjść serii na dobre. Projektant gry Tony Flame zaznacza, że ekipa pracująca nad tytułem jest dumna z dotychczasowych osiągnięć, jeśli chodzi o broń.

– Sądzę, że dostarczymy doznania i odczucia w obcowaniu z bronią jakich jeszcze nie było w grach Call of Duty, które wyszły spod skrzydeł Treyarch – podkreśla Flame podczas rozmowy z serwisem VG247.

Pierwszą nową mechaniką i swoistym ułatwieniem będzie taki sam odrzut dla każdego typu karabinów i pistoletów w Call of Duty: Black Ops 4. Dzięki temu unikniemy sytuacji, kiedy to po zmianie karabinu na inny, musielibyśmy przyzwyczajać się do działania broni na nowo.

O wiele ciekawiej prezentuje się kolejna nowość – niektóre z broni w trybach multiplayer CoD: Black Ops 4 działają teraz w systemie balistycznym, w którym pocisk wymaga czasu, aby dotrzeć do celu. Oznacza to, że w zależności od rodzaju broni oraz odległości, osiągniemy inny czas od naciśnięcia spustu do trafienia przeciwnika.

Podczas gdy multi Black Ops 4 nie będzie w pełni wykorzystywać systemu balistyki, to wszystkie bronie w trybie Blackout (Battle Royale) będą nim objęte. Widać, że Treyarch stawia duży nacisk na ten rodzaj zabawy.

Prywatna beta Call of Duty: Black Ops 4. Znamy szczegóły

Firmy Activision i Treyarch zaprezentowały niedawno nowy zwiastun nadchodzącej prywatnej bety Call of Duty: Black Ops 4. Pierwszy z dwóch weekendów prywatnej bety trybu wieloosobowego rozpocznie się już w ten piątek (3 sierpnia), najpierw na PlayStation 4. Gracze będą mogli sprawdzić 10 Specjalistów, 6 map oraz 6 trybów rozgrywki, a także nowe bronie, ekwipunek oraz serie zabójstw. Posiadacze Xbox One oraz PC dołączą do zabawy tydzień po tych graczach, którzy mają PlayStation 4.

Prywatna beta dostępna będzie dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops 4. To jednak nie wszystko.

Przy okazji twórcy poinformowali, że tryb Blackout (własna interpretacja popularnego Battle Royale), będzie można sprawdzać we wrześniu. Więcej informacji na temat tego, co dokładnie będzie udostępnione, dowiemy się jeszcze tego lata.

Tymczasem poniżej zapraszamy do sprawdzenia najnowszego zwiastuna trybu wieloosobowego w Black Ops 4. Obejrzyjcie do końca!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%