Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – rozpoczyna się nowy sezon zawartości

Operacja Zero Bezwzględne to pierwszy duży zrzut zawartości i aktualizacja dla Black Ops 4, dostępne od 11 grudnia.

Activision oraz Treyarch ogłosiły, że nowy sezon zawartości rozpocznie się we wtorek, 11 grudnia, dla wszystkich grających na PlayStation 4 (z aktualizacją spodziewaną dla innych platform już wkrótce). Świeże treści dostępne są dla wszystkich trybów, a wśród nich znajdą się m.in.:

– Zupełnie Nowy Specjalista – Gracze mogą przeprogramować przebieg bitwy dzięki Zero, nowej Specjalistce, którą można wykorzystać w rozgrywkach wieloosobowych oraz trybie Blackout. W multiplayerze Zero może zakłócać działania i odciągać uwagę przeciwników za pomocą potężnych narzędzi do hakowania, potencjalnie zmieniając przebieg bitwy w kluczowych momentach.

– Zupełnie nowa lokalizacja oraz aktualizacje w Blackout – Hijacked to najnowsze miejsce docelowe w Blackout, inspirowane intensywną, klasyczną mapą do gry wieloosobowej z Black Ops II. Fani mogą zebrać ekwipunek na tym luksusowym jachcie i zmierzyć się z oponentami w drodze do finalnego okręgu. Ponadto, gracze mogą wskoczyć do nowych opancerzonych pojazdów, gdy już postawią nogę na suchym lądzie.

– Nowe wydarzenie świąteczne – Po tym, gdy Operacja Zero Bezwzględne stanie się dostępna, święta nadejdą do trybu Blackout, a gracze będą mogli dokonać natarcia na wrogów za pomocą śnieżek.

– Nowy ekwipunek na Czarnym Rynku – Operacja Zero Bezwzględne wprowadza potężny karabin szturmowy oraz szybkostrzelne pistolet maszynowy na Czarny Rynek, które gracze mogą odblokować przez system Kontrabandy. Dodatkowo, fani mogą kolekcjonować nowe taktyczne ubrania, akcesoria do personalizacji, nowe postaci do wykorzystania w trybie Blackout, oraz specjalne, świątecznie zapakowane bronie do walki wręcz – w sam raz na święta.

Źródło: Activision

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%