Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4. Porównanie grafiki PC, PS4 i XOne

Zobaczcie różnice w trzech różnych wersjach.

Dziś premiera Call of Duty: Black Ops 4, więc przyszła pora na różnego rodzaju materiały z rozgrywki. Jednym z ciekawszych jest porównanie przygotowane przez redakcję Candyland.

Widać na nim Call of Duty: Black Ops 4 w wersji na PC, PS4 oraz XOne. Jak nietrudno się domyślić, najlepiej wypada wersja na PC, która osiąga średnią na poziomie ponad 110 klatek na sekundę przy 1080p. PS4 utrzymuje 60 klatek, a XOne około 55.

Call of Duty:Black Ops 4 wprowadza zupełnie nowy tryb Battle Royale – Blackout – który zestawia ze sobą postaci, lokacje, broń i sprzęt z całej serii w bezkompromisowej walce o przetrwanie okraszonej rozgrywką w charakterystycznym stylu Black Ops. W Blackout znajdują się lądowe, morskie i powietrzne pojazdy, a tryb oferuje zróżnicowany wybór nowych oraz klasycznych grywalnych postaci znanych z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, z trybu Zombie, jak Richtofen i Takeo oraz specjalistów, takich jak Crash, Battery czy Seraph, a to tylko część z nich. Na rozbudowanej mapie Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze będą walczyli w lokalizacjach inspirowanych ich ulubionymi mapami z przeszłości, takimi jak Nuketown, FiringRange, Raid, Cargo i wiele więcej.

Premiera to dopiero początek wrażeń w Call of Duty: Black Ops 4, jako że gra będzie regularnie wspierana popremierowo dla wszystkich trybów, a społeczność może liczyć na różnorodne, darmowe aktualizacje dzięki rozbudowanemu kalendarzowi wydarzeń, dostępnych najpierw na PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%