Call of Duty Black Ops 4 premiera

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – Activision obiecuje mocno poświęcić się wersji PC

Czy posiadacze komputerów dostaną specjalną wersję?

W trakcie konferencji na której Activision prezentowało wyniki finansowe dla inwestorów, szef operacyjny Coddy Johnson powiedział, że firma chce mocno skupić się na wersji PC nadchodzącego Call of Duty: Black Ops 4.

To jest gra, która popchnie otoczenie dzięki innowacjom. Przekonacie się o tym w najważniejszej części gry, gdzie mamy sporo nowych i ekscytujących rozwiązań. Sporo dedykowanych zasobów zainwestowaliśmy w rozwijającą się platformę PC i chcemy dla jej społeczności dostarczyć świetną grę – twierdzi Johnson.

Niestety nie podaje szczegółów, co dokładnie te dedykowane zasoby mają przygotować specjalnego dla wersji PC. Mamy nadzieję, że chociażby w porównaniu do Call of Duty: WWII, Black Ops 4 będzie nieco lepiej zoptymalizowane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%