Call of Duty Black Ops III - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pierwsze szczegóły Call of Duty 2023 już w sieci. Tak, dobrze przeczytaliście

Niech ktoś zatrzyma przecieki z Activision! Niedawno ujawniono konkrety przyszłorocznej odsłony CoD, a teraz pojawiły się pierwsze szczegóły Call of Duty 2023.

Za ujawnienie informacji odpowiada wiarygodny i niezastąpiony Tom Henderson. Słynny insider twierdzi, że tytuł zabierze graczy do semi-futurystycznego świata, choć ma on wypadać stosunkowo realistycznie.

Dodatkowo Henderson potwierdził, że za produkcję ma odpowiadać studio Treyarch. To akurat nie jest żadne zaskoczenie – zespół tworzył Black Ops Cold War, za Vanguard odpowiada Sledgehammer Games, a CoD 2022 ma rzekomo zostać wyprodukowane przez Infinity Ward. Treyarch jest następne w kolejce do Call of Duty 2023.

Wracając do settingu gry, nie zdziwię się, jeśli będzie przypominał to, co widzimy w Battlefield 2042. Niedaleka przyszłość z całkiem realistyczną historią brzmi jak coś, w czym Call of Duty dobrze by się odnalazło. Dodatkowo seria pokrywała już podobne klimaty. Nawet samo Treyarch rozwijało futurystyczne odsłony cyklu: Black Ops 2, Black Ops 3 i Black Ops 4. Studio ma więc doświadczenie w produkcji gier osadzonych w niedalekiej przyszłości.

Pamiętajcie jednak, że powyższe informacje to nadal plotki. Choć Tom Henderson to bardzo wiarygodne źródło przecieków, każdy może się pomylić lub otrzymać niedokładne doniesienia. Miejcie to na uwadze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się