Call of Duty 2021 Vanguard WW2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Call of Duty 2021 zerwie z wieloletnią tradycją serii? To byłoby spore zaskoczenie

Informator sugeruje, że Call of Duty 2021 może wyłamać się z dotychczasowych przyzwyczajeń Activision. Według niego to możliwe, że w tym roku nie dostaniemy nowej odsłony serii.

Niedawno informowaliśmy, że zapowiedź nowego CoD-a najpewniej nieco się opóźni. To dość niespotykane, że Activision zmienia plany wobec swojej flagowej serii. Teraz sprawa zrobiła się jeszcze ciekawsza.

Znany informator powiązany z Call of Duty, TheMW2Ghost, podzielił się ciekawą wieścią na Twitterze. Według jego informacji, Call of Duty 2021 nadal nie otrzymało daty premiery. Jego zdaniem to zupełnie możliwe, że w tym roku nie zobaczymy nowego Call of Duty. Mimo to, gracze mieliby dostać pewną nowość.

Rzekomo trwają rozmowy o swego rodzaju odświeżeniu Modern Warfare z 2019 roku. Polegałoby ono na wprowadzeniu do gry większej ilości treści. Niestety, na tym konkrety się kończą.

Rzecz jasna są to tylko plotki. Mimo to, patrząc na niedawne doniesienia o grze, rok przerwy byłby jak najbardziej wskazany. Dodatkowo opóźnienie prezentacji tytułu wskazuje, że Activision nie boi się lekkiej zmiany w terminarzu. Co więcej, Black Ops Cold War i Modern Warfare to ogromne hity, które mogą spokojnie trzymać markę przy życiu przez parę miesięcy dłużej.

Z drugiej strony, pominięcie roku przez serię zdaje się być wręcz abstrakcyjne. Call of Duty przyzwyczaiło nas do regularnego otrzymywania nowych odsłon i taka zmiana taktyki byłaby niemałym szokiem dla fanów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się