Call of Duty 2021 – insider potwierdza, kto pracuje nad grą

0 komentarzy

Znany insider zdradził, który zespół pracuje nad Call of Duty 2021. Za najnowszą odsłonę serii odpowiadają twórcy jednej z futurystycznych części.

Dwie ostatnie odsłony Call of Duty sprzedały się fenomenalnie i przy okazji zebrały bardzo pozytywne opinie od graczy. Fani serii jak co roku zaczynają spekulować na temat najnowszych odsłon. Jak wiadomo, Activision posiada dokładnie zaplanowany terminarz wydawniczy, który zakłada zamienną produkcję kolejnych części CoD przez trzech różnych deweloperów.

Tom Henderson to znany insider, który ma na swoim koncie kilka potwierdzonych przecieków. Właśnie zdradził, że nad Call of Duty 2021 pracuje Sledgehammer Games.

Studio odpowiadało za CoD WWII, Advanced Warfare i Modern Warfare 3. Są to różnie przyjęte gry, które jednak nie były uznawane za najgorsze w serii. Fani cyklu mogą więc mniej więcej wiedzieć, czego się spodziewać.

Dodatkowo warto wspomnieć, że zgodnie z terminarzem Toma, nad Call of Duty 2022 pracuje Infinity Ward, które stworzyło świetne Modern Warfare z 2019 roku.

Henderson zdradził również na swojej transmisji, że CoD 2021 również zostanie zaimplementowany w module Warzone. Gra ma działać na zmodyfikowanej wersji autorskiego silnika Sledgehammer.

Na tym informacje o nowej odsłonie serii się kończą. Na więcej danych musimy poczekać, jednak zapewne niezbyt długo. Black Ops Cold War zaczęło wyciekać do sieci jeszcze kilka miesięcy przed premierą.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się