Call of Duty 2021 WW2 - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Activision potwierdza szczegóły Call of Duty 2021, w tym okienko wydawnicze i tryby gry

Activision ma dla graczy pierwsze konkretne wieści o Call of Duty 2021. Wydawca ujawnił, jakie tryby zobaczymy w grze, kto ją tworzy i kiedy należy spodziewać się premiery.

W nocy, z 4 na 5 maja, Activision podzieliło się swoimi wynikami finansowymi. Ogłoszenie przyniosło ze sobą pierwsze wieści o nowym Call of Duty. Na bardziej rozległe prezentacje gry musimy zaczekać, ale i tak otrzymaliśmy garść ciekawych informacji.

W pierwszej kolejności potwierdzono coś, o czym tak naprawdę wiemy od dawna. Za nowego CoD-a odpowiada Sledgehammer Games, które możecie znać chociażby z CoD WWII, Advanced Warfare i Modern Warfare 3. Ten szczegół był jednak pewny właściwie już od momentu ujawnienia pierwszych przecieków.

Kolejne informacje robią się już dużo ciekawsze. Activision zdradziło, jakie tryby znajdziemy w grze. Call of Duty 2021 otrzyma kampanię, standardowy tryb wieloosobowy i kooperacji. Zapewne znajdzie się też miejsce dla zombie, a całość zostanie powiązana z Call of Duty Warzone.

Firma zasugerowała też, że poprzednie plotki są fałszywe. Activision określa nowego CoD-a mianem „next-genowego” doświadczenia, co wskazuje, że gra ukaże się tylko na PS5 i Xbox Series. Mimo to, nie powiedziano wprost, że tytuł faktycznie ominie poprzednią generację. W przypadku tej wieści poczekałbym na więcej konkretów, ale zaprzecza jej nawet słynny informator, Tom Henderson.

I w końcu wiemy też, kiedy należy spodziewać się premiery. CoD 2021 ukaże się jesienią bieżącego roku. Oznacza to, że latem powinniśmy ujrzeć bardziej obszerne pokazy produkcji. Fani serii mogą już zacierać ręce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%