Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fani symulatorów, zapinajcie pasy. Bus Simulator 18 już na rynku

Wszyscy na pokład: Bus Simulator 18 wraz z rozbudowanym zestawem do tworzenia modów gotowy do odjazdu!

Astragon Entertainment GmbH oraz developerzy ze studiastillalive świętują premierę Bus Simulator 18, która miała miejsce dosłownie kilkanaście godzin temu. Symulator jazdy autobusem jest już dostępny na PC w wersji pudełkowej i do pobrania u dystrybutorów w wersji cyfrowej. Kierowcy, którzy chcieliby spróbować szczęścia w tworzeniu własnych modeli autobusów, nowych map, miast oraz innych rodzajów sprzętu, ucieszą się na wiadomość o równoczesnej premierze Bus Simulator 18: Modding Kit, którzy będzie dostępny bezpłatnie dla posiadaczy podstawowej gry poprzez Steam Workshop.

Bus Simulator 18 – informacje, nowości w serii

W Bus Simulator 18 gracze zyskają niecodzienną możliwość stworzenia swojego własnego przedsiębiorstwa autobusowego – solo w trybie dla jednego gracza lub razem z maksymalnie trzema znajomymi w trybie wieloosobowym – i doprowadzenia go do sukcesu w fikcyjnym, europejskim mieście Seaside Valley. Podczas rozgrywki będą mieli możliwość odblokować i prowadzić osiem stworzonych na oficjalnej licencji i z dbałością odwzorowanych modeli autobusów globalnie uznanych producentów: Mercedes-Benz, MAN, IVECO BUS oraz Setra.

W trakcie gry prowadzenie swoich pojazdów nie będzie jedynym ważnym zadaniem, które czeka entuzjastów autobusów. Będą oni także zarządzali swoimi aspirującymi firmami autobusowymi, tworzyli nowe linie komunikacyjne, zatrudniali nowych kierowców i wykonywali dostarczające wiele rozrywki misje, by zyskać dostęp do kolejnych, licznych dzielnic miasta i autobusów.

Dzięki nowemu systemowi progresji, jak również szerokiej gamie specjalnych wydarzeń i opcji, gra zapewni długoterminową rozrywkę nawet graczom, którzy z powodzeniem odblokują już wszystkie pojazdy i dzielnice, ponieważ system pozwoli im skupić się na dalszym rozwoju ich przedsiębiorstwa autobusowego. Kreatywni kierowcy ucieszą się z wieści, że premierę ma także Bus Simulator 18: Modding Kit. Ten bazujący na silniku Unreal Engine 4 zestaw do tworzenia modów zapewni im okazję do tworzenia nie tylko własnych autobusów, elementów dekoracyjnych, reklam i skórek, ale także kompletnie nowych map i miast. Gotowe mody mogą być publikowane na Steam Workshop, dzięki czemu inni gracze będą mogli je pobrać i dodać do swojej kopii gry.

Na platformie Steam dostępna jest specjalna oferta premierowa, trwająca co najmniej przez tydzień od premiery, w skład której wchodzi 10% rabatu oraz bonusowe wnętrze dla busów Mercedes-Benz Citaro.

Bus Simulator 18 – zwiastun premierowy:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%