Bunkry w CoD: Warzone otwarte. W środku wiele dobrego

Od momentu premiery Call of Duty: Warzone tajemnicze bunkry były zamknięte. Teraz dzięki ostatniej aktualizacji można do nich wejść. Znajdziemy tam przede wszystkim broń.

Aby wejść do tajemniczych schronów, musimy poszukać czerwonej karty. Znajdziemy ją w skrzynkach rozmieszczonych na mapie. Kartę można zgarnąć w grze od pewnego czasu, ale do tej pory nie miała ona konkretnego zastosowania.

Przepustka otwiera 10 z 11 dostępnych schronów; na jedenasty karty nie działają, ale gracze próbują się do niego dostać, wykorzystując glitche. Ten bunkier skrywa bombę atomową, ale póki co nie ma co się ekscytować – jej użycie nie jest jeszcze możliwe.

W dziesięciu schronach znajdziemy dobrą broń, wyposażenie i pieniądze.

Warzone jest dostępne na PC, PS4 i Xboksie One od 10 marca.  Gra przenosi nas do Werdańska, gdzie w niewielkiej grupce walczymy o przetrwanie. Aby wskoczyć do świata Warzone, nie musimy mieć COD-a – battle royale jest darmowe i dostępne jako odrębna całość. Co zrobić, by dołączyć do gry na konkretnej platformie, poczytacie tutaj.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: