Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Brutal Minecraft wygląda niesamowicie. Nowa wersja już do pobrania

Minecraft ociekający krwią? Zobaczcie nową wersję moda do klasycznego DOOM.

Moder posługujący się pseudonimem DooMFOREVER7z wypuścił nową wersję beta projektu Brutal Minecraft dla DOOM II. Mamy do czynienia z totalną konwersją, gdzie Minecraft zmienia się w klon DOOM’a, tyle że ze światem, estetyką i potworami tej pierwszej produkcji.

Brutal Minecraft Beta 2.0 oferuje naprawdę sporo. Znajdziemy tutaj tryb dla jednego gracza oraz tryb współpracy, a zniszczenie będziemy czynić ponad 25. rodzajami broni.

Obecnie wersja brutalnego Minecrafta zawiera 9 map. Możemy zmierzyć się z kwadratowymi zombiakami w Domu, Opuszczonej fortecy, Jaskini, Krypcie, Mieście, Rezydencji, Piekle, Głównym Portalu, Zainfekowanym mieście cz na Moście dusz.

W grze czeka do ubicia 825 odmian zombie, choć jest to ten sam wróg, tyle że z różnymi teksturami. Lecz nie tylko zombiaki czekają na ubicie, a w przyszłych wersjach moda znajdziemy jeszcze więcej przeciwników.

Brutal Minecraft zamierza się rozrastać również o takie nowości jak system rozczłonkowania, kampania fabularna, system ekwipunku i kolejne bronie. Kto chce już teraz sprawdzić wersję 2.0, pobierze ją z tego miejsca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%