Brutal Minecraft wygląda niesamowicie. Nowa wersja już do pobrania

Minecraft ociekający krwią? Zobaczcie nową wersję moda do klasycznego DOOM.

Moder posługujący się pseudonimem DooMFOREVER7z wypuścił nową wersję beta projektu Brutal Minecraft dla DOOM II. Mamy do czynienia z totalną konwersją, gdzie Minecraft zmienia się w klon DOOM’a, tyle że ze światem, estetyką i potworami tej pierwszej produkcji.

Brutal Minecraft Beta 2.0 oferuje naprawdę sporo. Znajdziemy tutaj tryb dla jednego gracza oraz tryb współpracy, a zniszczenie będziemy czynić ponad 25. rodzajami broni.

Obecnie wersja brutalnego Minecrafta zawiera 9 map. Możemy zmierzyć się z kwadratowymi zombiakami w Domu, Opuszczonej fortecy, Jaskini, Krypcie, Mieście, Rezydencji, Piekle, Głównym Portalu, Zainfekowanym mieście cz na Moście dusz.

W grze czeka do ubicia 825 odmian zombie, choć jest to ten sam wróg, tyle że z różnymi teksturami. Lecz nie tylko zombiaki czekają na ubicie, a w przyszłych wersjach moda znajdziemy jeszcze więcej przeciwników.

Brutal Minecraft zamierza się rozrastać również o takie nowości jak system rozczłonkowania, kampania fabularna, system ekwipunku i kolejne bronie. Kto chce już teraz sprawdzić wersję 2.0, pobierze ją z tego miejsca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: