Bravely Second ma już datę premiery

Gotowi na kolejną część znakomitej gry RPG?

Square-Enix przekazało, że ich najnowsza produkcja przeznaczona na 3DS-a trafi do sprzedaży w Japonii 24 kwietnia przyszłego roku. Mowa o Bravely Second, czyli kontynuacji hitu sprzed dwóch lat (Bravely Default znalazło do tej pory kilka milionów nabywców).

Przy okazji Square-Enix podało, że w Japonii będzie dostępna także edycja kolekcjonerska, której zawartość prezentujemy poniżej. Co w niej znajdą gracze? Figurkę Agnes, soundtrack, pasek Magnolia i książkę Bravely Default 200 Years Later.


Niestety w tej chwili nie znamy daty wydania gry w Europie. Dla przykładu poprzednia odsłona wylądowała w Europie dopiero po roku od ukazania się w Japonii. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak samo i tym razem.

Jeśli z kolei jesteście zainteresowani recenzją poprzedniej odsłony, to zapraszamy tutaj. Darek Madejski prawie rok temu tak pisał o tej grze: Bravely Default nie należy do gier, za które płacimy ponad 150 zł i po dwóch dniach mamy ją za sobą. Żeby ukończyć przygodę, należy poświecić około 60 godzin. Zapewniam Was, że nie będzie to czas stracony.

bravely-second-collectors

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet