Bravely Second na Zachodzie i inne nowości na konsole Nintendo

Choć mogliśmy spodziewać się tego kroku ze strony Nintendo, nie ma to jak oficjalne potwierdzenie informacji. Szykujcie się na kontynuację wspaniałego Bravely Default.

Podczas wczorajszego Nintendo Direct Micro mogliśmy usłyszeć kilka ciekawych informacji. Jeśli ominęło Was to wydarzenie, zapraszamy na filmik poniżej, a my wypisujemy najważniejsze fakty, jakie podczas wystąpienia ujawniono.


Gwoździem programu było oczywiście potwierdzenie, że Bravely Second pojawi się na Zachodzie. Tytuł zadebiutował w kraju Kwitnącej Wiśni w kwietniu tego roku i został naprawdę gorąco przyjęty. Szkoda, że na anglojęzyczną wersję musimy czekać do przyszłego roku. Tak, dopiero wówczas Bravely Second ma opuścić granice Japonii. Przypominamy, że to sequel naprawdę udanego Bravely Default. Zarówno jedynka jak i dwójka są ekskluzywnymi tytułami na przenośnego 3DS-a. Jeśli chcecie przeczytać naszą recenzję pierwszej części, zapraszamy tutaj.

Podczas Directa przedstawiono również nowy tytuł Chibi-Robo!: Zip Lash oraz figurkę amiibo, która będzie mu towarzyszyła. Premiera w listopadzie na Nintendo 3DS. Dalej mamy nową odsłonę Dr. Mario, z podtytułem Miracle Cure, która na 3DS-ie zadebiutuje już 11 czerwca. Znajdziemy ją w eShopie.

Co dla dużej konsoli? Na uwagę zasługuje Project Treasure od twórcy serii Tekken. Gra będzie darmowa, a pierwsze fragmenty rozgrywki (do zobaczenia tutaj) zapowiadają kooperacyjne plądrowanie grobowców i ostrą walkę. W trakcie prezentacji zobaczyliśmy również kolejną odsłonę serii Mario and Sonic at the Olympic Games. Zapraszamy do oglądania!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet