Współzałożyciel studia Gearbox wygadał się o Borderlands 4? Oficjalna zapowiedź może być blisko

borderlands 4
Newsy PC PS5 Xbox Series

Być może jesteśmy właśnie świadkami zapowiedzi Borderlands 4! Współzałożyciel studia Gearbox w jednym z wywiadów między wierszami powiedział, że będzie to najwspaniajsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiło jego studio.

Jak dziś pamiętam ten okrzyk zachwytu publiczności, gdy podczas eventu PAX East 2019 studio Gearbox ogłosiło grę Borderlands 3. Tę serię kocha chyba każdy fan gier akcji, które są w dodatku przyprawione sporą dozą (klozetowego) humoru. Nic więc dziwnego, że gamingowy świat z niecierpliością czeka na zapowiedź kolejnych Borderlandsów. Według wcześniejszych przecieków, zapowiedź Borderlands 4 ma nastąpić już 19 marca tego roku, a więc na kolejnej edycji eventu PAX East. Dodatkowe nadzieje wzbudza fakt, że współzałożyciel studia Gearbox tak jakby wygadał się odnośnie nowych przygód w tym właśnie uniwersum.

Gearbox przypadkowo uchyla rąbka tajemnicy o pracach nad Borderlands 4

W wywiadzie dla IGN, Randy Pitchford (współzałożyciel studia Gearbox) został zapytany o swoją ulubioną grę z serii Borderlands. I zamiast wymienić którąś z dotychczasowych odsłon, zaczął mówić o projekcie, który jest obecnie w fazie rozwoju. Dodał przy tym, że tytuł, nad którym aktualnie pracuje jest “najwspanialszą rzeczą, jaką jego studio kiedykolwiek zrobiło”, podkreślając, że projekt nie został oczywiście jeszcze ogłoszony. Na domiar tego wszystkiego, od jakiegoś czasu na platformie społecznościowej X, Gearbox publikuje cotygodniowe podsumowania dotyczące poprzednich odsłon z serii. Chyba naprawdę szykuje się nam coś dużego. Na koniec przypomijmy, że już 9 sierpnia tego roku do kin trafi film na podstawie Borderlandsów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym newsie (klik).

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie