Film na podstawie serii Borderlands. Opublikowano pierwsze zdjęcia z Cate Blanchett w roli Lilith

Borderland The Movie
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Już 9 sierpnia tego roku do kin trafi film na podstawie gamingowej serii Borderlands. Tak się składa, że właśnie opublikowano nowe ujęcia, na których pozuje Cate Blanchett w roli Lilith.

Borderlands to popularna seria gier stworzona przez Gearbox Software. Pierwsza część została wydana w 2009 roku, a od tego czasu seria zdobyła dużą popularność ze względu na swoje unikalne cechy rozgrywki, charakterystyczną sztukę komiksową oraz bogatą fabułę. Borderlands osadzone jest w futurystycznym świecie na planecie Pandora, której surowce przyciągają awanturników i poszukiwaczy przygód. Gra łączy elementy strzelanek pierwszoosobowych z elementami gier RPG, oferując graczom rozległe obszary do eksploracji, bogate drzewka umiejętności, a także unikalny system generowania broni. Świat gry jest pełen groteskowych postaci, poczucia humoru oraz nieprzewidywalnych wydarzeń. Nic dziwnego, że w końcu zdecydowano się przenieść uniwersum na ekrany kin. Pierwsze przesłanki odnośnie Borderlands The Movie dostaliśmy już w 2016 roku. Na ten moment wiemy o produkcji już naprawdę dużo. Znamy przede wszystkim datę premiery, ale także obsadę. A dziś dostaliśmy też pierwsze zdjęcia z planu:

Borderlands – film z Cate Blanchett już w tym roku

Na powyższych zdjęciach widać Blanchett w roli Lilith, legendarnej łowczyni skarbów. Ma ona klasycznie czerwone włosy i gotowy do walki strój. Na jednym ze zdjęć widzimy ją także w towarzystwie innych postaci: Rolanda (Kevin Hart), Tiny Tina (Adriana Greenblatt), Kriega (Florian Munteanu), Tannis (Jamie Lee Curtis) i Claptrapa (Jack Black). Przypomnijmy, że reżyserią zajął się Eli Rotha, aktor znany z Idola czy z Bękartów Wojny. Za scenariusz odpowiedzialny jest z kolei Craig Mazin (Czarnobyl i The Last of Us). Film ma być wierny grze, ale wprowadzać też nowe elementy i niespodzianki. Nie zabraknie jednak znanego z serii humoru i zwrotów akcji. Produkcja trafi do kin już 9 sierpnia tego roku.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie